بازار کار حسابداری در کانادا و عوامل موثر در دستمزد

در این مقاله که از سایت معتبر Payscale.com  استخراج شده اطلاعاتی مفید در مورد درآمد و بازار کار حسابداری در کانادا در اختیار شما قرار می گیرد.

میانگین درآمد حسابدار در کشور کانادا 51000 دلار کانادا در سال است. البته این مقدار میانگین درآمد حسابدار در کشور کانادا است و عواملی مثل میزان سابقه کار و توانایی های دیگر در میزان حقوق طراح سایت تاثیر دارد.

 

آموزش-تضمینی-حسابداری-در-رشت-آموزش-کاربردی-حسابداری-در-رشت-کلاس-حسابداری-در-رشت-مجتمع-فنی-تهران-در-رشت

 

توانایی های لازم جهت شغل حسابداری

حسابداران محاسبات مالی را برای شرکتها در زمینه های مختلفی انجام می دهند. برخی از وظایف متداول شامل ایجاد گزارش فروش و گردش پول، مدیریت حقوق و دستمزد، نگه داشتن ترازنامه، انجام فعالیت صورتحساب، مدیریت بودجه و نگهداری موجودی است. حسابدار همچنین ممکن است مسئول تشکیل مالیات برای شرکت و همچنین بررسی گزارش های گذشته برای تولید پیش بینی درآمد باشد.
گاهی اوقات، باید ممیزی های داخلی انجام شود تا اطمینان حاصل شود که بخش های مختلف شرکت مطابق آنچه انتظار می رود فعالیت می کنند. حسابدار همچنین باید اطمینان حاصل کند که کارمندان به سیاست های شرکت و قوانین مربوطه پایبند هستند. حسابدار باید قادر به تهیه گزارش های دقیق برای نشان دادن داده ها باشد. بعضی اوقات، این گزارش ها باید به مدیریت ارائه شود. حسابدار ممکن است بر معاملات مالی یک بخش یا چندین بخش در سازمان خود نظارت داشته باشد.
برای این شغل، مدرک لیسانس حسابداری لازم است. تجربه حسابداری قبلی نیز به طور کلی مورد نیاز است و ترجیح داده می شود. دانش نرم افزار حسابداری مانند Microsoft Excel مورد نیاز است. بسیاری از وظایف حسابدار به طور مستقل انجام می شوند. با این وجود، حسابدار باید بتواند به عنوان بخشی از یک تیم فعالیت کند.

 

مهارت های محبوب برای حسابداری

آموزش-تضمینی-حسابداری-در-رشت-آموزش-کاربردی-حسابداری-در-رشت-کلاس-حسابداری-در-رشت-مجتمع-فنی-تهران-در-رشت

 

میزان حقوق و مزایای حسابدار در کشور کانادا بر اساس سابقه کار:

آموزش-تضمینی-حسابداری-در-رشت-آموزش-کاربردی-حسابداری-در-رشت-کلاس-حسابداری-در-رشت-مجتمع-فنی-تهران-در-رشت

 

 

یک حسابدار با تجربه کمتر از 1 سال می تواند انتظار داشته باشد که به طور متوسط ​​42000 دلار کانادا حقوق دریافت کند. یک حسابدار با 1 تا 4 سال تجربه، به طور متوسط ​​48000 دلار کانادا حقوق به دست می آورد. یک حسابدار حرفه ای با 5 تا 9 سال تجربه، به طور متوسط ​​ 55000 دلار کانادا حقوق دریافت می کند. یک حسابدار باتجربه با 10 تا 19 سال تجربه، به طور متوسط ​​58000 دلار کانادا حقوق بدست می آورد. در اواخر کار (20 سال و بالاتر)، حسابدار به طور متوسط ​​64000 دلار کانادا حقوق دریافت می کنند.

لطفا جهت مشاهده کلاس های آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران (نمایندگی رشت) اینجا کلیک کنید.