دانلود کتاب آموزش زبان animal farm

Animal Farm

86% liked this book

Google users

Description

Animal Farm is an allegorical novella by George Orwell, first published in England on 17 August 1945. The book tells the story of a group of farm animals who rebel against their human farmer, hoping to create a society where the animals can be equal, free, and happy. Wikipedia

Originally published: August 17, 1945

Author: George Orwell

Original title: Animal Farm: A Fairy Story

Pages: 112 (UK paperback edition)

Characters: Napoleon, Snowball, Squealer, Boxer, Benjamin, MORE

Genres: Allegory, Novel, Satire, Children’s literature, Political satire, Roman à clef, Political fiction, Dystopian Fiction

Level: Upper-intermediate

لطفا برای دانلود کتاب روی تصویر بالا کلیک کنید.

معرفی کتاب رمان Animal Farm یا مزرعه حیوانات

کتاب مزرعه حیوانات یا همان Animal Farm که در ایران به نام رمان قلعه حیوانات نیز معروف است، رمانی به زبان انگلیسی و نوشته جرج اُروِل است. این رمان در طول جنگ جهانی دوم نوشته شده و در سال ۱۹۴۵ میلادی نیز در کشور انگلستان منتشر شده است ولی در اواخر دههٔ ۱۹۵۰ میلادی به شهرت جهانی رسید.

مزرعه حیوانات درباره گروهی از جانوران اهلی است که در اقدامی آرمان‌گرایانه و انقلابی، صاحب مزرعه را از مزرعه‌اش فراری می‌دهند تا خودشان اداره مزرعه را به‌ دست گرفته و برابری و رفاه را در جامعه خود برقرار سازند.

تاکنون دو فیلم از روی کتاب رمان Animal Farm نوشته شده و در ایران نیز ترجمه‌های بسیار زیادی منتشر شده است که ما در این پست قصد داریم این شاهکار ادبی – سیاسی را به زبان اصلی انگلیسی در اختیار شما قرار دهیم.

سطح کتاب: متوسط به بالا

زمان مطالعه: 450 دقیقه

دکتر یونس طاوسی

مدیر دپارتمان آموزش زبان بزرگسال

مجتمع فنی تهران نمایندگی رشت