بازار کار مهندسی امنیت شبکه در کانادا و عوامل موثر در دستمزد

در این مقاله که از سایت معتبر Payscale.com  استخراج شده اطلاعاتی مفید در مورد درآمد و بازار کار مهندس امنیت شبکه در کانادا در اختیار شما قرار می گیرد.

میانگین درآمد مهندس امنیت شبکه در کشور کانادا 85000 دلار کانادا در سال است. البته این مقدار میانگین درآمد در کشور کانادا است و عواملی مثل میزان سابقه کار و توانایی های دیگر در میزان حقوق طراح سایت تاثیر دارد.

 

آموزش-برنامه-نویسی-اندروید-در-رشت-کلاس-برنامه-نویسی-در-رشت-دوره-برنامه-نویسی-در-رشت-آموزش-android-در-رشت

 

توانایی های لازم جهت شغل مهندسی امنیت شبکه

یک مهندس امنیت شبکه، بخشی اساسی از هر تیم بزرگ فناوری است. مهندس امنیت شبکه در تهیه، استقرار، پیکربندی و اجرای بسیاری از بخش های مختلف سخت افزار و نرم افزار مربوط به شبکه و امنیت درگیر است. اینها شامل فایروال ها، روترها، سوئیچ ها، ابزارهای مختلف نظارت بر شبکه و VPN (شبکه های خصوصی مجازی) است. این مهندسین همچنین به طور مرتب ارزیابی های امنیتی مبتنی بر شبکه را انجام می دهند و گاه با گسترش شرکت یا جایگزین کردن معماری سیستم، به طراحی راه حل های جدید زیرساختی کمک می کنند.
مدارک زیادی برای مهندسی امنیت شبکه در دسترس است. اما اکثر کارفرمایان تمایل به استخدام دارندگان مدرک سخت افزاری مرتبط با زیرساخت های شرکت خود را دارند. با این حال، برخی از مدارک مستقل از سخت افزار، مانند RSA و CISSP وجود دارند که به اطمینان از صلاحیت یک مهندس امنیتی شبکه کمک می کنند. همانطور که اغلب در فضای فناوری صادق است، تجربه چندین ساله اغلب به جای مدرک لیسانس پذیرفته می شود.
در حالی که بیشتر مهندسین امنیت شبکه در یک مکان ثابت کار می کنند، برخی از موقعیت های شغلی نیز وجود دارند که به ماموریت خارج از محیط کار نیاز دارند. این ماموریتها معمولاً با شرکتهایی است که راه حلهای امنیتی شخص ثالث را برای سایر شرکتها اجرا می کنند. 

 

وظایف شما به عنوان مهندس امنیت شبکه چیست؟

  • فایروال، شبکه خصوصی مجازی، وب و ایمیل برنامه های امنیتی، پروتکل ها و امنیت را حفظ کنید.
  • تمهیدات لازم برای امنیت فیزیکی و مجازی سرورها و برنامه های در حال اجرا و در زمان زیر بار بودن سیستم ها را برقرار کنید.
  • نگرانی ها و حوادث امنیتی را رصد، گزارش ها و پیگیری کنید.

 

مهارت های محبوب برای مهندسی امنیت شبکه

بهترین کلاس آموزش امنیت شبکه در رشت دوره آموزش امنیت شبکه در رشت

 

میزان حقوق و مزایای مهندس امنیت شبکه در کشور کانادا بر اساس سابقه کار:

بهترین-کلاس-آموزش-امنیت-شبکه-در-رشت-دوره-آموزش-امنیت-شبکه-در-رشت.-مجتمع-فنی-تهران-نمایندگی-رشت

 

یک مهندس امنیت شبکه با سطح تجربه کمتر از 1 سال می تواند انتظار داشته باشد به طور متوسط  64000 دلار کانادا حقوق دریافت کند. یک مهندس امنیت شبکه حرفه ای در اوایل کار با 1 تا 4 سال تجربه، به طور متوسط 73000 دلار حقوق دریافت می کند. یک مهندس امنیت شبکه با 5 تا 9 سال تجربه، به طور متوسط مبلغ 87000 دلار کانادا حقوق دریافت می کند. یک مهندس امنیت شبکه با تجربه با 10 تا 19 سال تجربه، به طور متوسط 101000 دلار حقوق دریافت می کند. در اواخر کار خود (20 سال و بالاتر)، کارکنان به طور متوسط  112000 دلار می گیرند.

لطفا جهت مشاهده کلاس های آموزش مهندسی امنیت شبکه مجتمع فنی تهران (نمایندگی رشت) اینجا کلیک کنید.