بازار کار برنامه نویسی اندروید در کانادا و عوامل موثر در دستمزد

در این مقاله که از سایت معتبر Payscale.com  استخراج شده اطلاعاتی مفید در مورد درآمد و بازار کار برنامه نویسی اندروید در کانادا در اختیار شما قرار می گیرد.

میانگین درآمد برنامه نویسی اندروید در کشور کانادا 85000 دلار کانادا در سال است. البته این مقدار میانگین درآمد برنامه نویس اندروید در کشور کانادا است و عواملی مثل میزان سابقه کار و توانایی های دیگر در میزان حقوق طراح سایت تاثیر دارد.

 

آموزش-برنامه-نویسی-اندروید-در-رشت-کلاس-برنامه-نویسی-در-رشت-دوره-برنامه-نویسی-در-رشت-آموزش-android-در-رشت

 

توانایی های لازم جهت شغل برنامه نویسی اندروید

برنامه نویس اندروید، وظیفه ایجاد برنامه های کاربردی موبایل بر روی سیستم عامل اندروید دارد. برنامه نویس اندروید، نرم افزاری را برای رسیدن به اهداف شرکت و ارائه رضایت مشتری ایجاد می کنند. توسعه دهندگان نرم افزارهای اندرویدی برای ادغام گرافیک و بهبود عملکرد برنامه ها، اغلب با کارمندان دیگر همکاری می کنند. برنامه نویس اندروید چارچوبها را ارزیابی می کند تا تصمیم بگیرد با استفاده از کمترین منابع بهترین نتیجه را کسب کند. برنامه نویس اندروید برای افزایش بهره وری، سیستم های نرم افزاری بسیار مقیاس پذیر ایجاد می کند.
یکی از وظایف اصلی توسعه دهندگان نرم افزار، عیب یابی و اشکال زدایی برنامه های وب است. آنها فن آوری های مختلفی را برای ایجاد یک محصول نهایی قوی ادغام می کنند. این بدان معنی است که آنها باید تجربه گسترده ای در زمینه توسعه برنامه های تحت وب نیز داشته باشند. آنها اسناد را برای سایر توسعه دهندگان ایجاد می کنند و در صورت لزوم اطلاعات را به اشتراک می گذارند.

برنامه نویسان نرم افزار اندروید به طور معمول ساعات مشخصی در طول روز در یک دفتر کار می کنند. ابزار اصلی آنها شامل یک رایانه شخصی با نرم افزاری مختلف و همچنین محیط های موبایل برای تست کد است. دانش کامل از زبان جاوا و همچنین اطلاع از سایر زبانهای برنامه نویسی موجود از الزامات این تخصص است. برای این ورود به بازار کار این رشته، مدرک لیسانس کامپیوتر لازم است. اما بسیاری از شرکتها اقدام به جذب برنامه نویسان موبایل با تجربه می کنند. و داشتن تجربه را در اولویت قرار می دهند.
برنامه نویس موبایل اندروید باید مهارت های فردی برای برقراری ارتباط با دیگر متخصصان و اعضای تیم داشته باشد. برنامه نویس باید ذهن بسیار تحلیل گری داشته باشد و از عهده حل مساله پیچیده به خوبی برآید، همچنین یک برنامه نویس باید بتواند تحت فشار و استرس کار کند و نتیجه گرا باشد.

مهارت های محبوب برای برنامه نویسی اندروید

آموزش-برنامه-نویسی-اندروید-در-رشت-کلاس-برنامه-نویسی-در-رشت-دوره-برنامه-نویسی-در-رشت-آموزش-android-در-رشت-

 

 

میزان حقوق و مزایای برنامه نویس اندروید در کشور کانادا بر اساس سابقه کار:

آموزش-برنامه-نویسی-اندروید-در-رشت-کلاس-برنامه-نویسی-در-رشت-دوره-برنامه-نویسی-در-رشت-آموزش-android-در-رشت-

یک برنامه نویس اندروید با تجربه کمتر از 1 سال می تواند انتظار داشته باشد به طور متوسط 67000 دلار کانادا حقوق دریافت کند. یک برنامه نویس اندروید حرفه ای در اوایل کار با 1 تا 4 سال تجربه، به طور متوسط 81000 دلار کانادا حقوق دریافت می کند. یک برنامه نویس اندروید با 5 تا 9 سال تجربه، به طور متوسط 102000 دلار کانادا حقوق دریافت می کند. یک برنامه نویس اندروید با 10 تا 19 سال تجربه، مبلغ متوسط 116000 دلار کانادا حقوق دریافت می کند. در اواخر کار خود (20 سال و بالاتر) ، به طور متوسط 120000 دلار کانادا درآمد دارند.

لطفا جهت مشاهده کلاس های آموزش برنامه نویسی اندروید مجتمع فنی تهران (نمایندگی رشت) اینجا کلیک کنید.