بازار کار طراحی سایت در کانادا و عوامل موثر در دستمزد

در این مقاله که از سایت معتبر Payscale.com  استخراج شده اطلاعاتی مفید در مورد درآمد و بازار کار طراحی سایت در کانادا در اختیار شما قرار می گیرد.

میانگین درآمد سالانه طراحی سایت در کشور کانادا 52000 دلار کانادا در سال است. البته این مقدار میانگین درآمد طراح سایت در کشور کانادا است و عواملی مثل میزان سابقه کار و توانایی های دیگر در میزان حقوق طراح سایت تاثیر دارد.

بازار-کار-طراحی-سایت-در-کانادا-بهترین-کلاس-طراحی-سایت-در-رشت

توانایی های لازم جهت شغل طراحی سایت

بیشتر اوقات، توسعه دهندگان وب در یک دفتر کار می کنند. توسعه دهندگان وب ستون فقرات وب سایت ها را می سازند. کارفرمایان غالباً نامزدها را ملزم به داشتن مدرک لیسانس در علوم رایانه، برنامه نویسی، فناوری اطلاعات یا زمینه های مرتبط دیگر می کنند. با این حال، برخی از شرکت ها به جای شرایط لازم برای مدرک لیسانس، داوطلبانی را استخدام می کنند که تجربه کافی دارند.

طراح سایت باید مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی بسیار خوبی داشته باشند. طراح سایت باید مهارت های خوبی در ارائه داشته باشد و بتوانند در یک محیط تیمی کار کنند. طراح سایت باید نیازهای کاربران و / یا مشتری را شناسایی کند تا طبق نیاز مشتری و / یا کاربران تغییراتی ایجاد کنند. طراح سایت باید مهارت های مشاوره خوبی داشته و مهارت های خوبی برای حل مسئله داشته باشد. توسعه دهندگان وب باید به جزئیات توجه کنند و بتوانند مهلت های سخت را تحقق بخشند.

از آنجایی که توسعه دهندگان وب به طور معمول وب سایتهایی را از پایین به بالا می سازند، باید زبانهای برنامه نویسی مربوطه مانند Javascript ، HTML و CSS را بدانند. آنها همچنین باید درک کاملی از سخت افزار داشته باشند. آنها باید اطمینان حاصل کنند که کدهای آنها عاری از ویروس های رایانه ای است.

توسعه دهندگان وب اغلب با طراحان وب کار می کنند. طراحان وب بیشتر به ظاهر وب سایت توجه می کنند، در حالی که توسعه دهندگان وب بیشتر نگران جنبه فنی وب سایت هستند. آنها باید با خواندن ژورنال های حرفه ای مربوطه، حضور در کارگاه ها و گذراندن دوره های اضافی در مراکز آموزشی معتبر، مهارت های خود را به روز کنند. ممکن است از طراح سایت خواسته شود که به محل کار مشتری مراجعه کنند و از نزدیک نیازهای آنها را شناسایی کنند.

 

وظایف شما به عنوان توسعه دهنده وب:

  • تست و مستند سازی نرم افزار برای وب سایت ها.
  • با طراحان و تولید کنندگان محتوا همکاری کنید.
  • نوشتن، اصلاح و اشکال زدایی نرم افزار برای وب سایت ها.
  • برای تولید صفحات وب، پایگاه داده و … کد بنویسید.

مهارت های محبوب برای توسعه دهنده وب

بازار-کار-طراحی-سایت-در-کانادا-بهترین-کلاس-طراحی-سایت-در-رشت-2

میزان حقوق و مزایای طراح سایت در کشور کانادا بر اساس سابقه کار:

بازار-کار-طراحی-سایت-در-کانادا-بهترین-کلاس-طراحی-سایت-در-رشت

یک توسعه دهنده وب مبتدی با تجربه کمتر از 1 سال می تواند انتظار داشته باشد به طور متوسط 45000 دلار کانادا حقوق دریافت کند. یک توسعه دهنده وب در اوایل کار با 1 تا 4 سال تجربه، به طور متوسط 51000 دلار کانادا حقوق دریافت می کند. یک توسعه دهنده وب با 5 تا 9 سال تجربه، به طور متوسط 60000 دلار کانادا حقوق دریافت می کند. یک توسعه دهنده وب با تجربه با 10 تا 19 سال تجربه، به طور متوسط 67000 دلار کانادا حقوق دریافت می کند. در اواخر کار خود (20 سال و بالاتر) ، کارکنان به طور متوسط 75000 دلار کانادا حقوق دریافت می کنند.

لطفا جهت مشاهده برنامه کلاس های طراحی سایت مجتمع فنی تهران (نمایندگی رشت) اینجا کلیک کنید.