مدرک معتبر مجتمع فنی تهران

مدرک معتبر مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران با بیش از 40 سال سابقه درخشان آموزشی، امروز برترین برند آموزشی کشور است. و جدیدترین مهارت های روز دنیا را به شما دانش پذیران عزیز، به صورت کاملا کاربردی آموزش می دهد. امروز بعد از سال ها در کنار شما بودن، مفتخر هستیم که با توجه به نیازهای واقعی بازار کار، افراد متخصص زیادی را آموزش داده و جذب بازار کار نموده ایم. اکثر سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی مدرک معتبر مجتمع فنی تهران را به رسمیت می شناسند و ملاک سنجش استخدام و ارتقاء پرسنل قرار می دهند.

مدرک معتبر مدرک بین المللی مدرک مجتمع فنی تهران نمایندگی رشت

مدرک بین المللی City and Guilds

موسسه City and Guilds لندن در سال 1878 با تلاش بنگاه تجاری لندن و اصناف شهر لندن به منظور استانداردسازی سیستم های آموزشی و مهارتی در کشور انگلستان تاسیس گردید. هم اکنون CG در 100 کشور دنیا بیش از 10000 مرکز آموزشی دارد و این مراکز آموزشی توسط 21 دفتر منطقه ای در دنیا مدیریت می شوند. از سال 2000 بیش از 20 میلیون نفر از CG مدرک دریافت کرده اند.

‏CG بعنوان بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزشی دنیا با همکاری صنایع، شرکت ها، اتحادیه ها و مراکز معتبر آموزشی توانسته است در 28 صنعت و بیش از 600 دوره آموزشی، استاندارد و مدارک بین المللی مورد تایید صنایع، کارفرمایان و مراکز دولتی و خصوصی در سراسر دنیا ارائه نماید.

کلیه مدارک CG مورد تایید OFQUAL انگلستان و بین المللی است. بسیاری از مدارک CG ، قابل تبدیل به واحدهای دانشگاهی در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس می باشد و دانشگاههای انگلستان بسیاری از مدارک CG را بعنوان بخشی از واحدهای دانشگاهی به رسمیت می شناسند.

مدارک CG در رشته های مختلف مورد تایید صنایع، اتحادیه‌ها و شرکت‌های معتبر مرتبط هستند. ضمنا مدارک CG مورد تایید دفاتر مهاجرتی استرالیا، کانادا، نیوزلند و سایر کشورهای دنیا می باشد. مجتمع فنی تهران بعنوان نمایندگی رسمی موسسه معتبر City and Guilds انگلستان در زمینه اجرای دوره های مهارتی و اعطای مدارک بین المللی در ٢٨ حوزه فعالیت خود را از اواخر سال ١٣٩۵ با این موسسه آغاز نموده است.

برخی از حوزه هایی که در آنها CG مدارک متعدد بین المللی اعطا می نماید:

Security Industry
Sound Engineering
Tourism and Aviation
Travel

Manufacturing Industry
Music Technology
Oil and Gas
Photography

Health and Social Care
Hospitality and Catering
Interior Design
Information Technology

English
Environmental Services
Fashion Design
Hairdressing

Construction
Design and Craft
Energy
Engineering

Building Services
Business Skills
Children
Cleaning