[aparat id=”4NISE”]

دوره های آموزش مدیریت ذهن و مدیریت استرس

مدیریت ذهن یا بعبارتی کنترل ذهن بیانگر این نکته مهم است که تمامی جنبه های شناختی رفتار انسان، تحت کنترل ذهن او قرار دارد. جهان و هر آنچه در آن وجود دارد از طریق تصورات صحیح و اصولی در ذهن ما انعکاس پیدا می کند. بنابراین اگر بتوانیم از طریق دستکاری و کنترل ذهن این تصورات را تغییر دهیم متعاقبا زندگی ما دستخوش تغییر می شود. به عبارت ساده تر می توانیم ذهن خودمان را با اصول و متد بسیار ساده و قابل فهم، تحت کنترل در آوریم و قادر شویم دنیایی مطابق با آرمان ها و ایده های خودمان بسازیم.

استرس نیز شرایط یا احساسی است که در آن، فرد به لحاظ ادراکی به این باور می رسد که مجموعه خواسته ها و انتظاراتی که از وی وجود دارد فراتر از امکانات و توانمندی هایی است که در اختیار اوست. استرس همان احساس ناخوشایندی است که در نتیجه کنترل نداشتن ما بر شرایط در ما ایجاد می شود که اگر بطور صحیحی مدیریت نشود، مشکلات جدی را ایجاد خواهد کرد.

برای مدیریت استرس، بایستی ریشه احساس مربوط به آن را شناسایی و برطرف کنیم که این امر نیز با کنترل ذهن و با تقویت باورهای مثبت، قابل برطرف کردن است. با یادگیری اصول صحیح کنترل ذهن و استرس، می توانیم خودمان را از فرسودگی و بیماری های متعددی که در اثر استرس ایجاد می شود، نجات داده و آینده ای روشن را برای خود و اطرافیان مان به ارمغان بیاوریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

توضیحات مختصر دوره های آموزش مدیریت ذهن و مدیریت استرس

مدیریت ذهن: جهان و هر آنچه در آن وجود دارد از طریق تصورات صحیح و اصولی در ذهن ما انعکاس پیدا می کند. بنابراین اگر ما بتوانیم از طریق دستکاری و کنترل ذهن این تصورات را تغییر دهیم متعاقبا زندگی ما دستخوش تغییر می شود. به عبارت ساده تر می توانیم ذهن خودمان را با اصول و متد بسیار ساده و قابل فهم تحت کنترل در آوریم و قادر شویم دنیایی مطابق با آرمان ها و ایده های خودمان بسازیم . مدیریت کنترل ذهن تغییر باورهای غلط و جایگزین شدن شیوه های درست در حد بهتر زیستن، شاد بودن و هرآنچه که ما می خواهیم خواهد بود . 

مدت دوره: 15 ساعت

مدیریت استرس:

استرس اغلب اوقات زمانی در ما ایجاد می شود که احساس می کنیم کنترل از دست ما خارج است. برای مدیریت استرس، بایستی ریشه احساس مربوط به آن را شناسایی و برطرف کنیم که این امر نیز با کنترل ذهن و با تقویت باورهای مثبت قابل برطرف کردن است و در اشخاص مختلف، واکنش های متفاوتی را در بر خواهد داشت. از جمله سردردهای مختلف، دست و پای عرق کرده، حمله های عصبی، مشکل عدم تمرکز، جامعه گریزی و انزوا، خستگی دائم، تحریک پذیری وعصبانیت و ….، که می توان با یادگیری اصول صحیح مدیریت استرس، خودمان را از فرسودگی و بیماری های متعددی که در اثر استرس ایجاد می شود، نجات  دهیم.

مدت دوره: 8 ساعت

سرفصل: 

برنامه کلاس های آموزش مدیریت

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
مدیریت استرس8 با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان تومان290,000