[aparat id=”4NISE”]

دوره های آموزش مدیریت بازاریابی و فروش

بر اساس تعریف  فیلیپ کاتلر،ش بازاریابی فرآیندی مدیریتی – اجتماعی است که بوسیله آن افراد و گروه ها از طریق تولید و مبادله، به رفع نیاز خود می پردازند. در این تعریف، کاتلر بر مفهوم ارزش تأکید دارد زیرا ارزش، مفهومی فراتر از کالا و خدمات در بر دارد.

برخلاف استنباط سطحی رایج، که مفهوم بازاریابی را ایجاد تقاضا برای محصول می‌داند، بازاریابی به طیف وسیعی از فعالیت‌ها اطلاق می‌گردد که از تحقیقات بازاریابی، برنامه‌ریزی، اجرا و کنترل تقاضا تشکیل شده‌است.

 مدیر بازاریابی، در چارچوب برنامهٔ بازاریابی، در مورد بازارهای هدف، تولید کالای جدید، قیمت‌گذاری، کانال‌های توزیع کالا، ارتباطات، برندسازی و تبلیغات، فعالیت‌های لازم برای رسیدن به اهداف سازمانی را ساماندهی و هدایت می‌کند.

مدیریت بازاریابی امری ست که در جهت برنامه‌ریزی نحوه حضور در بازارها  برای محصولات و خدمات،  نقشی پررنگ ایفا می‌کند. اما بایستی توجه داشت که، برنامه‌ریزی کردن صرفاً نوشتن چند بند از وظایف و مشخص کردن زمان انجام آن‌ها نیست، بلکه وجود یک تیم اجرایی قوی در این زمینه بسیار مهم است. واحد بازاریابی، کاری فراتر از فروش و جذب مشتری دارد و این دو، بخش کوچکی از اقدامات عمده واحد بازاریابی و مدیریت آن محسوب می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

توضیحات مختصر دوره آموزش مدیریت بازاریابی و فروش

مدیریت بازاریابی دیجیتال

امروزه با پیشرفت ابزارها و شیوه های نوین بازاریابی و تغییر سلیقه و رویکرد مشتریان، همه سازمان ها می بایست تمرکز بیشتری بر فعالیت های خود در اینترنت داشته و آن را افزایش دهند. اینترنت و ابزارهای وابسته به آن موجب شده که فرایند سیستماتیک و به هم پیوسته ای به نام دیجیتال مارکتینگ در سازمانهای تجاری و تولیدی و بزینسهای شخصی  به وجود آید.

مدیریت بازاریابی دیجیتال در راستای شناخت نیازهای بازار، طراحی و عرضه و افزایش فروش یک یا چندین محصول، توسط  شرکتها انجام می شود و شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دوره مدیریت بازاریابی دیجیتال (Mini MBA – Digital Marketing) برای کسب و کارهای کوچک َو متوسط کاربرد زیادی دارد. این دوره به مدیران بازاریابی و تبلیغات کمک می کند تا بتوانند بر مبنای نیاز سازمان و مخاطب، ابزارهای بازاریابی دیجیتال را تدوین و آنالیز کنند.

یکی از اهداف مهم در این دوره، بهینه سازی تبلیغات و کاهش هزینه هاست و همچنین افزایش فروش و برند سازی، ایجاد ارتباط موثر با مخاطبان، افزایش بهره وری تبلیغات، توانایی در استفاده از ابزارهای تبلیغاتی نوین و اجرای آن بر اساس استانداردهای جهانی خواهد بود.

مخاطبین این دوره، مدیران بازاریابی و فروش، مدیران روابط عمومی، مدیران تبلیغات، کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، کارآفرینان و دانشجویان، علاقه مندان به حوزه ی بازاریابی آنلاین، مدیران میانی و مدیران ارشد سازمان ها، دانشجویان و گروه های استارت آپ و کار آفرینان و صاحبان مشاغل خواهند بود.

مدت دوره: 50 ساعت

سرفصل: بازاریابی اینترنتی-تولید و بازاریابی محتوا-استراتژی بازاریابی آنلاین-برندسازی دیجیتال -ایمیل مارکتینگ-بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی-بازاریابی در گوگل-بهینه سازی سایت SEO))

مخاطبین: مدیران فروش و تبلیغات-راه اندازان استارت آپها-مشاغل دارای کسب و کارهای اینترنتی-علاقمندان به حوزه بازاریابی دیجیتال

دانشپذیران پس از پایان دوره مدرک بین المللی City & Guilds را دریافت خواهند نمود.

بازاریابی اینترنتی

امروزه با پیشرفت ابزارها و شیوه های نوین بازاریابی و تغییر سلیقه و رویکرد مشتریان، همه سازمان ها می بایست تمرکز بیشتری بر فعالیت های خود در اینترنت داشته و آن را افزایش دهند. اینترنت و ابزارهای وابسته به آن موجب شناخت نیازهای بازار،طراحی و عرضه و افزایش فروش یک یا چندین محصول ، توسط  شرکتها می شود.

یکی از اهداف مهم در این دوره، بهینه سازی و افزایش بهره وری تبلیغات و کاهش هزینه ها، ایجاد ارتباط موثر با مخاطبان، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ( کمپین های تبلیغاتی )، تولید محتوا و تجزیه و تحلیل داده ها توسط گوگل خواهد بود.

مخاطبین این دوره ،مدیران بازاریابی و فروش، مدیران تبلیغات، کارآفرینان و دانشجویان، علاقه مندان به حوزه ی بازاریابی آنلاین، مدیران میانی و مدیران ارشد سازمان ها، دانشجویان و گروه ها ی استارت آپ و کار آفرینان و صاحبان مشاغل خواهند بود.

ترخیص کار و امور گمرکی

ترخیص کالا، یک فرایند در گـمرکات هر کشور می باشد که توسط صاحب کالا یا نمایندهٔ قانونی آن صـورت می‌ پذیرد و در طی آن کالا با انجام تشریفات قانونی مربوط از اماکن گمرکی خارج می شود.

فرایند ترخیص کالا شامل تهیه، آماده‌سـازی و ثبت اسـناد و مدارک به صـورت فیزیکی یا الکترونیک و محاسبه وجوه و هزینه ها شامل مالـیات، سود بازرگانی و حقوق گـمرکی و دیگر تسهیلات ارائه شده به واردکنندگان و صادرکنندگان می‌باشد.

در زمانی که فرآیند ترخیص کالا صورت می گیرد، یکی از موارد ضروری، تعیین ارزش کالاهای ترخیص شده می باشد. ارزش کالاها از جمله اطلاعاتی است که یک ترخیص کار گمرک باید به آن توجه داشته باشند. در تمامی گمرکات، در مرزهای کشور ارزش کالاها با قیمت های متفاوتی تعیین می شوند.

برای ترخیص کالا  از گمرک باید مجوزهای لازم و کارت حق العمل کاری و کارت بازرگانی که توسط سازمان گمرک ایران صادر می شود، دریافت شود.

در دوره  آموزشی امور گمرکی، مواردی از قبیل تهیه و تنظیم اسناد و مدارک بازرگانی و بانکی، ثبت سفارش انواع کالاهای تجاری، روند اظهار و ترخیص صدور پروانه ترخیص کالا،  ثبت و بررسی و تایید اظهارنامه، پرداخت عوارض و مالیات واردات، ارائه و تطبیق اسناد لازم و … آموزش داده خواهد شد.

مدت دوره: 16 ساعت

سرفصل: آشنائی با اصول و اماکن گمرکی-آشنایی با اظهار گمرکی و انواع آن-معرفی سیر تشریفات گمرکی-آشنایی با رویه های گمرکی صادراتی و وارداتی-شیوه های کنترل گمرکی-نحوه رسیدگی به اختلافات در گمرک

مخاطبین: تجار، وارد کنندگان و صادرکنندگان-کارشناسان گمرک-متقاضیان استخدام در گمرکات کشور

کارگاه آموزش صفر تا صد بازاریابی در اینستاگرام

برنامه کلاس های آموزش مدیریت بازاریابی و فروش

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
مدلهای فرایندهای کسب و کار به کمک BPMN 20 با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان تومان1,260,000
مدیریت بازاریابی دیجیتال 50 پنج شنبه 9:30 تا 14:30 99/06/20 تومان1,950,000