توضیحات مختصر دوره آموزش زبان فرانسه

آموزش زبان فرانسه Cours A1:

در این سطح زبان آموز می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی را که در رابطه با نیاز های عمومی و مشخصی می باشد را درک کرده و استفاده نماید. همچنین زبان آموز قادر خواهد بود تا خود را معرفی نماید و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید. این سطح آزمون در ایران طرفداران بسیاری دارد. زیرا کسانی که به صورت پیوست به خانواده (ازدواج) و یا برای مقاصد کاری قصد اقامت در فرانسه را دارند، نیاز به این مدرک تحصیلی دارند. بنابراین هر ماهه این آزمون در موسسه آموزش زبان فرانسه تهران به صورت رسمی برگزار می شود.

مدت دوره: 36 ساعت           پیشنیاز: ندارد           مخاطبان: بزرگسالان

آموزش زبان فرانسه Cours A2:

زبان آموز می تواند بعد از اتمام این سطح کلماتی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را به خوبی درک نماید و در موقعیت های ساده و معمول منظور خود را بیان نماید.

مدت دوره: 36 ساعت            پیشنیاز: A1             مخاطبان: بزرگسالان

آموزش زبان فرانسه Cours B1:

زبان آموز می تواند بعد از این دوره آموزشی در صورت به کارگیری زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور آلمان با آن برخورد می نماید، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود ، صحبت نماید.

مدت دوره: 36 ساعت           پیشنیاز: A2              مخاطبان: بزرگسالان

آموزش زبان فرانسه Cours B2:

در این سطح زبان آموز می تواند نکات اصلی متون دشوار در مورد مطالب مشخص یا انتزاعی را درک نماید و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را پیگیری نماید. همچنین زبان آموز توانایی آن را خواهد داشت تا بدون آمادگی قبلی، روان و پیوسته صحبت نماید. به گونه ای که یک گفتگوی عادی با فردی که زبان مادریش است، بدون هیچ مسئله ای برای هر دو طرف به راحتی امکان پذیر باشد.

مدت دوره: 36 ساعت           پیشنیاز: B1           مخاطبان: بزرگسالان

برنامه کلاس های آموزش زبان فرانسه

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
CoursA1.1 36 دوشنبه و پنج شنبه15:30 تا 17:30 تماس با دپارتمان تومان460,000