دوره های آموزش زبان آلمانی کودک و نوجوان

دوره های آموزش زبان آلمانی برای کودکان و نوجوانان مختص رده سنی 6 تا 17 سال می باشد که از سطح مبتدی تا پیشرفته در 6 سطح A1 ،A2 ،B1 ،B2 ،C1 ،C2 برگزار می گردد. هر دوره شامل 51 ساعت آموزشی می باشد. تمرکز دوره های آموزش زبان آلمانی برای سنین کودکان و نوجوانان بر روی چهار مهارت اصلی ( گفتاری، شنیداری، نگارش، خواندن ) از سطح مقدماتی تا پیشرفته می باشد. هدف از برگزاری این دوره ها این است که دانش پذیر علاوه بر یادگیری مکالمه زبان آلمانی برای شرکت در آزمون گوته و دریافت مدرک رسمی زبان آلمانی جهت ادامه تحصیل در کشور مورد نظر آماده شود.

توضیحات مختصر دوره آموزش زبان آلمانی کودک و نوجوان

دوره آموزش زبان آلمانی کودک و نوجوان A1:

در این سطح زبان آموز می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی را که در رابطه با نیاز های عمومی و مشخصی می باشد را درک کرده و استفاده نماید. همچنین زبان آموز قادر خواهد بود تا خود را معرفی نماید و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید.

مدت دوره: 51 ساعت               پیشنیاز: ندارد              مخاطبان: کودک و نوجوان

دوره آموزش زبان آلمانی کودک و نوجوان A2:

زبان آموز می تواند بعد از اتمام این سطح کلماتی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را به خوبی درک نماید و در موقعیت های ساده و معمول منظور خود را بیان نماید.

مدت دوره: 51 ساعت            پیشنیاز: A1             مخاطبان: کودک و نوجوان

دوره آموزش زبان آلمانی کودک و نوجوان B1:

زبان آموز می تواند بعد از این دوره آموزشی در صورت به کارگیری زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور آلمان با آن برخورد می نماید، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود ، صحبت نماید.

مدت دوره: 51 ساعت               پیشنیاز: A2               مخاطبان: کودک و نوجوان

دوره آموزش زبان آلمانی کودک و نوجوان B2:

در این سطح زبان آموز می تواند نکات اصلی متون دشوار در مورد مطالب مشخص یا انتزاعی را درک نماید و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را پیگیری نماید. همچنین زبان آموز توانایی آن را خواهد داشت تا بدون آمادگی قبلی، روان و پیوسته صحبت نماید. به گونه ای که یک گفتگوی عادی با فردی که زبان مادریش است، بدون هیچ مسئله ای برای هر دو طرف به راحتی امکان پذیر باشد.

مدت دوره: 51 ساعت                   پیشنیاز: B1                  مخاطبان: کودک و نوجوان

دوره آموزش زبان آلمانی کودک و نوجوان C1:

سطح C جزء سطوح پیشرفته آلمانی محسوب می شود. در سطح C1 زبان آموز می تواند متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا را درک نموده و مواردی را که به اختصار مورد اشاره واقع شده اند را نیز درک نماید. همچنین داوطلب می تواند بدون هیچ گونه آمادگی ، روان صحبت نماید بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و به گونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآید.

مدت دوره: 51 ساعت                  پیشنیاز: B2                 مخاطبان: کودک و نوجوان

دوره آموزش زبان آلمانی کودک و نوجوان C2:

در دوره زبان آموز عملا” آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می شود. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را به گونه ای پیوسته بیان نماید.

مدت دوره: 51 ساعت               پیشنیاز: C1               مخاطبان: کودک و نوجوان