[aparat id=”TLxgU”]

دوره های آموزش زبان آلمانی

دوره های ترمیک: دوره ها در هر سطح در دو ترم آموزشی به طول می انجامد. این دوره با بهره گیری از کتاب آموزشی Studio و Menschen به صورت ترمیک، سه روز در هفته (یک جلسه 90 دقیقه ای در هر روز)، دو روز در هفته (یک جلسه 120 دقیقه ای در هر روز)، و آخر هفته (دو جلسه 90 دقیقه ای پشت سر هم در یک روز) برگزار می گردد و هر ترم به مدت 3 الی 4 ماه برگزار می شود. از جمله اهداف دوره های مجتمع فنی تهران استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد علاقه در زبان آموزان سطوح مبتدی و همچنین آموزش اساسی و پایه ای زبان آلمانی به آن ها می باشد.

توضیحات مختصر دوره آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی A1:

در این سطح زبان آموز می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی را که در رابطه با نیاز های عمومی و مشخصی می باشد را درک کرده و استفاده نماید. همچنین زبان آموز قادر خواهد بود تا خود را معرفی نماید و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید. این سطح آزمون در ایران طرفداران بسیاری دارد. زیرا کسانی که به صورت پیوست به خانواده (ازدواج) و یا برای مقاصد کاری قصد اقامت در آلمان را دارند ، نیاز به این مدرک تحصیلی دارند. بنابراین هر ماهه این آزمون در موسسه آموزش زبان آلمانی تهران به صورت رسمی برگزار می شود.

مدت دوره: 51 ساعت         پیشنیاز: ندارد            مخاطبان: بزرگسالان

آموزش زبان آلمانی A2:

زبان آموز می تواند بعد از اتمام این سطح کلماتی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را به خوبی درک نماید و در موقعیت های ساده و معمول منظور خود را بیان نماید.

مدت دوره: 51 ساعت             پیشنیاز: A1              مخاطبان: بزرگسالان

آموزش زبان آلمانی B1:

زبان آموز می تواند بعد از این دوره آموزشی در صورت به کارگیری زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور آلمان با آن برخورد می نماید، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود، صحبت نماید.

مدت دوره: 51 ساعت                پیشنیاز: A2                   مخاطبان: بزرگسالان

آموزش زبان آلمانی B2:

در این سطح زبان آموز می تواند نکات اصلی متون دشوار در مورد مطالب مشخص یا انتزاعی را درک نماید و در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی را پیگیری نماید. همچنین زبان آموز توانایی آن را خواهد داشت تا بدون آمادگی قبلی، روان و پیوسته صحبت نماید. به گونه ای که یک گفتگوی عادی با فردی که زبان مادریش است، بدون هیچ مسئله ای برای هر دو طرف به راحتی امکان پذیر باشد.

مدت دوره: 51 ساعت            پیشنیاز: B1              مخاطبان: بزرگسالان

آموزش زبان آلمانی C1:

طح C جزء سطوح پیشرفته آلمانی محسوب می شود. در سطح C1 زبان آموز می تواند متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا را درک نموده و مواردی را که به اختصار مورد اشاره واقع شده اند را نیز درک نماید. همچنین داوطلب می تواند بدون هیچ گونه آمادگی ، روان صحبت نماید بدون اینکه مجبور باشد به دفعات و به گونه ای محسوس در جستجوی لغات مورد نظر برآید

مدت دوره: 51 ساعت              پیشنیاز: B2                مخاطبان: بزرگسالان

آموزش زبان آلمانی C2:

در دوره زبان آموز عملا” آنچه را می خواند یا می شنود بدون هیچگونه مشکلی متوجه می شود. همچنین می تواند اطلاعات کتبی یا شفاهی از منابع مختلف را جمع بندی کرده و در این مورد دلایل یا توضیحات مربوطه را به گونه ای پیوسته بیان نماید. امتحانات سطح B نیز در ایران طرفداران بسیاری دارد. داوطلبان این آزمون ها عمدتا افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشور آلمان را دارند. دانشگاه های آلمانی بر اساس موقعیت خود و شرایط خود ، از کسانی که خواستار پذیرش هستند درخواست مدرک B1 یا B2 را دارند. البته در حال حاضر بیشتر دانشگاه ها برای ارائه پذیرش درخواست مدرک B2 را دارند. این آزمون نیز به دلیل پرطرفدار بودن ، تقریبا هر ماهه در موسسه آلمانی تهران از سوی گوته به طور رسمی برگزار می شود.

مدت دوره: 51 ساعت             پیشنیاز: C1                مخاطبان: بزرگسالان

برنامه کلاس های آموزش زبان آلمانی

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
German B2-4 51 دوشنبه و پنج شنبه 17:30 تا 19:30 تماس با دپارتمان تومان785,000
German B1-1 51 دوشنبه و پنج شنبه 16:00-17:30 تماس با دپارتمان تومان770,000
German A2-2 51 پنجشنبه14:30 تا 17:30 تماس با دپارتمان تومان760,000
German A2-1 51 شنبه و چهارشنبه 20:30 تا 22:30 تماس با دپارتمان تومان760,000
German A1-2 51 یکشنبه و سه شنبه 20:30 تا 22:30 تماس با دپارتمان تومان715,000
German A1-2 51 شنبه، دوشنبه 20:30 تا 22:30 تماس با دپارتمان تومان715,000