آموزش آنلاین (Online Education) شیوه‌ای نوین از آموزش مجازی است که با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، وبلاگ، وب‌سایت و نرم‌افزارها در بستر شبکه‌های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد.

در آموزش آنلاین، مدرسین و کارآموزان از طریق اینترنت و به صورت همزمان با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند.

در این شیوه علاوه بر امکان ارائه محتوای دوره‌ای، فرصت تعاملات زنده و دریافت بازخورد در جلساتی مانند آزمون‌ها و آزمایش‌ها برای دانش‌آموزان این سبک از آموزش فراهم است. تعاملات بین مدرس و دانش‌آموزان نیز از طریق ابزار چت امکان‌پذیر است.

آموزش آنلاین در هر زمان و مکان می تواند انجام شود؛ درصورتی‌که دسترسی به یک رایانه و اینترنت با سرعت مناسب فراهم باشد.

ما در راستای مسولیت اجتماعی خودمان برای جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا، امکان تعیین سطح و آموزش آنلاین زبان را راه اندازی کرده ایم تا به شکل کاملا ایمن و با حفظ کیفیت نیازهای آموزشی شما مخاطبان را مرتفع نماییم. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر یا موبایل و دسترسی به اینترنت است.

پس با خیال راحت آموزش را شروع کنید.

توضیحات مختصر دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی

متقاضیان گرامی شرکت در کلاس های آنلاین زبان. لطفا قبل از ثبت نام دوره های آموزشی برنامه زمانی مورد نظر برای تعیین سطح را انتخاب و برای تعیین سطح، ثبت نام کنید. هنگام ثبت نام شماره تلفن همراه شما پرسیده میشود. حتما شماره تلفنی که به حساب واتساپ شما مرتبط است را وارد کنید. پس از ثبت نام در برنامه تعیین سطح زبان، توسط مدیر دپارتمان زبان با شما تماس گرفته میشود و تعیین سطح انجام میشود. زمان تقریبی تعیین سطح یک ساعت میباشد و شما باید در این مدت به اینترنت دسترسی داشته باشد.

پس از اتمام تعیین سطح دوره ای که میتوانید در آن شرکت کنید به شما اعلام میشود و میتوانید در آن دوره ثبت نام کنید.

آموزش آنلاین IELTS خصوصی به مدت 30 ساعت برگزار میشود. آموزش آنلاین از طریق نرم افزار اختصاصی مجتمع فنی تهران (نمایندگی رشت) اجرا خواهد شد. در این نرم افزار بین مدرس و دانشپذیر ارتباط صوتی و تصویری برقرار می شود و امکان اشتراک گذاری منابع آموزشی نیز فراهم می باشد. زمان برگزاری کلاس های آنلاین خصوصی با هماهنگی دپارتمان و دانشپذیر انجام می شود.

لازم به ذکر است حتما باید قبل از ثبت نام در کلاس آموزش آنلاین، تعیین سطح انجام پذیرد.

برنامه تعیین سطح و کلاس های خصوصی آنلاین زبان انگلیسی

نام دوره مدت(ساعت) ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
PreIELTS نمره 4 کتاب Foundation Mindset 50 تماس با دپارتمان تماس با دپارتمانتماس با دپارتمان تومان4,500,000
IELTS1 نمره 5.5 کتاب Mindset1 30 تماس با دپارتمان تماس با دپارتمانتماس با دپارتمان تومان6,500,000
IELTS2 نمره 6.5 کتاب Mindset2 30 تماس با دپارتمان تماس با دپارتمانتماس با دپارتمان تومان6,500,000
IELTS3 نمره 7.5 به بالا کتاب Mindset3 30 تماس با دپارتمان تماس با دپارتمانتماس با دپارتمان تومان6,500,000