دوره های آموزش فیلمبرداری

فیلمبرداری مهم‌ترین مرحله تولید فیلم است. کار فیلمبردار ضبط تصاویر فیلم های سینمایی، برنامه های تلویزیونی، تبلیغاتی، موزیک ویدئو ها، جشن ها و… می باشد. فیلمبردار در حوزه های مختلفی فعالیت می کند. بعضی به صورت خصوصی آتلیه و مرکز فیلم برداری دایر کرده و از مجالس، همایش ها، جشن ها و … فیلمبرداری می کنند. این فیلمبرداران لزوما به تحصیلات دانشگاهی نیازی ندارند و می توانند با گذراندن دوره های آموزش فیلمبرداری که در آموزشگاه ها برگزار می شود، مهارت و توانایی لازم را کسب کنند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی رشت دوره آموزش فیلمبرداری را زیر نظر اساتید مجرب بصورت کاملا عملی برگزار می نماید. هدف دوره آموزش فیلمبرداری تربیت نیروهای متخصص در زمینه فیلمبرداری است که بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

توضیحات مختصر دوره آموزش تصویربرداری

آموزش فیلمبرداری:

این دوره به صورت عملی و کاربردی بوده و هنرجویان را با دنیای فیلمبرداری دیجیتال آشنا می کند. بعد از گذراندن دوره هنرجویان عزیز می توانند در آتلیه ها و شرکت های فیلمسازی و تبلیغاتی همچنین سازمان ها و ارگان دولتی در قسمت صمعی و بصری مشغول به کار شوند.

مهارتهای اکتسابی پس از دوره :

مدت دوره: 40 ساعت

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان: علاقه مندان، هنرمندان، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته هنر، گرافیک، عکاسی، فیلم برداری و کارشناسان و مدیران روابط عمومی و کارشناسان و مدیران بازاریابی دیجیتال

برنامه کلاس های آموزش تصویربرداری

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
تصویر برداری 40 پنجشنبه 17:30 تا 20:30 با هماهنگی دپارتمان تومان2,350,000