دوره های آموزش گرافیک

مجتمع فنی تهران نمایندگی گیلان دوره های تخصصی گرافیک را با هدف ارتقا سطح مهارتی و توانمندی متقاضیان جهت ورود به بازار کار برگزار می نماید. علاقه مندان با آموزش دوره های گرافیک شامل نرم افزار های Photoshop – Corel Draw – Illustrator – InDesign می توانند خلق، ویرایش، كنترل رنگ و نور، مونتاژ تصاویر، ترسیم اشكال پایه و پیشرفته، كنترل ساختار گرافیكی، آرم، لوگو و مبانی طراحی پوستر، اصول چاپ صفحه آرایی و … می توانند وارد بازار کار گردند.

توضیحات مختصر دوره آموزش گرافیک  

آموزش فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته

مجتمع فنی تهران نمایندگی گیلان با برگزاری دوره های تخصصی فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته علاقمندان به این حوزه را  آماده جذب در بازار کار می نماید. نرم افزار فتوشاپ  یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است و توسط Adobe Systems توسعه یافته که برای ساختن عکس ها بکار می رود همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند، به نوعی محتاج این نرم افزار هستند.

نرم افزار فتوشاپ ابزاری است برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند. گرافیست ها، ناشرین کتب و مجلات، چاپخانه ها، شرکت های تبلیعاتی، طراحان سایت، عکاس ها، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و … به فتوشاپ احتیاج دارند.

دوره آموزش فتوشاپ با اساتید حرفه ای بصورت مهارتی و پروژه محور ویژه اشتغال و بازار کار طراحی و تدوین شده است.

مدت دوره: 60 ساعت

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان آموزش فتوشاپ: گرافیست ها، شرکت های تبلیغاتی، طراحان، عکاسان و نقاشان هنری و دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته گرافیک و کلیه علاقمندان به این حوزه

نرم افزار Corel draw جهت طراحی لوگو، صفحه بندی جهت چاپ، طراحی جهت برش با دستگاههای CNC در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، یکی از نرم افزارهای بسیار پرکاربرد در چند سال اخیر بوده است.
نرم افزار Corel draw  برخلاف نرم افزارهای گرافیکی که براساس پیکسل خالق تصاویر هستند و با بزرگ کردن این تصاویر از کیفیت آنها کاسته خواهد شد، قادر به تولید تصاویری است که با تغییر سایز، کیفیت آنها تغییر نخواهد کرد.
از دیگر قابلیت های این نرم افزار می شود به قابلیت های ویرایش عکس این نرم افزار و ابزار طراحی وب سایت آن اشاره کرد که در نوع خود بی نظیر می باشد.

مدت دوره: 30  ساعت 

پیشنیاز: ندارد 

مخاطبان:

آموزش ایلاستریتور (Illustrator):

نرم‌افزار Adobe illustrator یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی و ویرایش به صورت برداری می‌باشد. کار کردن با نرم‌افزار Adobe illustrator مشابه کار کردن با نرم‌افزارهایی پیکسلی مانند فتوشاپ است. این نرم‌افزار ابزار طراحی قدرتمند جهت خلق آثار برداری (وکتور) و افکت‌های گرافیکی به همراه براش های متفاوت و ابزار کنترل رنگ که در این نسخه کامل تر شده به همراه محیط سازگار با فتوشاپ و سایر محصولات Adobe را در اختیار طراحان قرار می‌دهد.

طول مدت:

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان: گرافیست ها، شرکت های تبلیغاتی، طراحان، عکاسان و نقاشان هنری و …

آموزش صفحه آرایی با نرم افزار ایندیزاین (InDesign)

Adobe InDesign یکی از پیشرفته ترین نرم افزارهای نشر و صفحه آرایی در دنیا می باشد. این برنامه با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی روز جهان در زمینه نشر دیجیتال و همچنین دارا بودن ابزارهای بسیار پیشرفته صفحه آرایی در طراحی و ساخت بسیاری از مجلات معروف جهان مورد استفاده قرار می گیرد. با گذراندن Adobe InDesignشما به ویژگی های خاص این نرم افزار تسلط پیدا خواهید کرد و از آن ها برای هرچه حرفه ای تر شدن نشریات و طراحی های خود استفاده می کنید.

طول مدت: 40 ساعت

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان: گرافیست ها، شرکت های تبلیغاتی، طراحان، عکاسان و نقاشان هنری و …

برنامه کلاس های آموزش گرافیک

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته 60 شنبه و چهارشنبه 20:30 تا 22:30 99/07/23 تومان1,100,000
نرم افزار corel 30 با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان تومان520,000
نرم افزار Indesign 30 با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان تومان380,000
نرم افزار Illustrator 40 با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان تومان680,000