آموزش عکاسی طلا و جواهر در رشت بهترین آموزشگاه عکاسی کلاس عکاسی

عکاسی جواهرات یکی از پرطرفدارترین سبک های عکاسی به شمار می آید گرفتن عکس با کیفیت از طلا و جواهر برای بیشتر عکاسان یک مشکل حل ناشدنی است و یکی از تخصصی ترین شاخه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی حوزه عکاسی از طلا و جواهر می باشد جایی که شما باید زیبایی محصول را به صورت چشم گیر و خیره کننده ای به نمایش بگذارید تا چشمان مشتری مجذوب محصول شما شود واین مهم جز با انجام یک فرایند تخصصی از عکاسی تا ویرایش صورت نمیگیرد. از عکاسی طلا و جواهر برای همه فضاهای تبلیغاتی اعم از بیلبورد کاتالوگ بروشور و شبکه های اجتماعی میتوان استفاده کرد. نمایش دقیق جزئیات ظریف و زیبای کار شده در هر قطعه از طلا و جواهر باعث جلب اعتماد هر چه بیشتر مشتری می شود.
این سبک عکاسی گاهی بسیار ساده و گاهی بسیار دشوار است به نظر میرسد در واقع این شما هستید که حرف اول و آخر را می زنید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 0133431 داخلی 112 تماس بگیرید.

توضیحات مختصر دوره آموزش عکاسی از طلا و جواهرات

آموزش عکاسی از طلا و جواهرات

به جرات می توان گفت که یکی از دشوار ترین سفارش های عکاسی صنعتی مربوط به عکاسی زیورآلات و عکاسی از طلا و جواهرات می باشد. کنترل نور و نورپردازی حرفه ای در این نوع عکاسی بسیار دشوار است. به نحوی که اکثر سفارش دهندگان عکاسی زیورآلات، طلا و جواهر معمولا از خروجی نهایی راضی نیستند و در زمان سپردن تصاویر به گرافیست متوجه کیفیت نامناسب و ضعف عکاسی می شوند. عکاسی غیر حرفه ای در بعضی کالاها و محصولات به مراتب با شدت بیشتری نقص ها و اشکالات را نمایان می نماید. در نتیجه عکاسی از زیورآلات، نیازمند تجربه همراستا، تجهیزات و مهارت بالا در کنترل و انتخاب زاویه نورپردازی می باشد.

دانش آموختگان دوره عکاسی طلا و جواهرات مجتمع فنی تهران، می توانند در مدت زمان کوتاهی وارد بازار کار شده و با گالری های طلا و جواهر، شرکت های تبلیغاتی، آتلیه ها، روزنامه ها و مجلات و رسانه های اجتماعی همکاری کنند. فراگیران پس از اتمام دوره مدرک معتبر دو زبانه (فارسی-انگلیسی) مجتمع فنی تهران را دریافت می کنند.

مدت دوره: 16 ساعت 

پیشنیاز:  ندارد

مخاطبان: علاقمندان به عکاسی و کارشناسان بازاریابی دیجیتال

برنامه کلاس های آموزش عکاسی از طلا و جواهرات

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع مبلغ
آموزش عکاسی از طلا و جواهرات16 تماس با دپارتمان تماس با دپارتمان 99/04/15 تومان800,000