آموزش عکاسی طلا و جواهر در رشت بهترین آموزشگاه عکاسی کلاس عکاسی

عكاسي جواهرات يكي از پرطرفدارترين سبك هاي عكاسي به شمار مي آيد گرفتن عكس با كيفيت از طلا و جواهر براي بيشتر عكاسان يك مشكل حل ناشدني است و يكي از تخصصي ترين شاخه هاي عكاسي صنعتي و تبليغاتي حوزه عكاسي از طلا و جواهر مي باشد جايي كه شما بايد زيبايي محصول را به صورت چشم گير و خيره كننده اي به نمايش بگذاريد تا چشمان مشتري مجذوب محصول شما شود واين مهم جز با انجام يك فرايند تخصصي از عكاسي تا ويرايش صورت نميگيرد. از عكاسي طلا و جواهر براي همه فضاهاي تبليغاتي اعم از بيلبورد كاتالوگ بروشور و شبكه هاي اجتماعي ميتوان استفاده كرد. نمايش دقيق جزئيات ظريف و زيباي كار شده در هر قطعه از طلا و جواهر باعث جلب اعتماد هر چه بيشتر مشتري مي شود.
اين سبك عكاسي گاهي بسيار ساده و گاهي بسيار دشوار است به نظر ميرسد در واقع اين شما هستيد كه حرف اول و آخر را مي زنيد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 0133431 داخلی 112 تماس بگیرید.

توضیحات مختصر دوره آموزش عکاسی از طلا و جواهرات

آموزش عکاسی از طلا و جواهرات

به جرات می توان گفت که یکی از دشوار ترین سفارش های عکاسی صنعتی مربوط به عکاسی زیورآلات و عکاسی از طلا و جواهرات می باشد. کنترل نور و نورپردازی حرفه ای در این نوع عکاسی بسیار دشوار است. به نحوی که اکثر سفارش دهندگان عکاسی زیورآلات، طلا و جواهر معمولا از خروجی نهایی راضی نیستند و در زمان سپردن تصاویر به گرافیست متوجه کیفیت نامناسب و ضعف عکاسی می شوند. عکاسی غیر حرفه ای در بعضی کالاها و محصولات به مراتب با شدت بیشتری نقص ها و اشکالات را نمایان می نماید. در نتیجه عکاسی از زیورآلات، نیازمند تجربه همراستا، تجهیزات و مهارت بالا در کنترل و انتخاب زاویه نورپردازی می باشد.

دانش آموختگان دوره عکاسی طلا و جواهرات مجتمع فنی تهران، می توانند در مدت زمان کوتاهی وارد بازار کار شده و با گالری های طلا و جواهر، شرکت های تبلیغاتی، آتلیه ها، روزنامه ها و مجلات و رسانه های اجتماعی همکاری کنند. فراگیران پس از اتمام دوره مدرک معتبر دو زبانه (فارسی-انگلیسی) مجتمع فنی تهران را دریافت می کنند.

مدت دوره: 16 ساعت 

پیشنیاز:  ندارد

مخاطبان: علاقمندان به عکاسی و کارشناسان بازاریابی دیجیتال

برنامه کلاس های آموزش عکاسی از طلا و جواهرات

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
آموزش عکاسی از طلا و جواهرات16 تماس با دپارتمان تماس با دپارتمان با هماهنگی دپارتمان تومان800,000