آموزش حسابرسی

حسابرسی (Audit) عبارت است از بازرسی جستجوگرانه تمام اسناد و مدارک حسابداری به منظور کشف تقلب و اشتباه. یک حسابرس (Auditor) باید صحت اسناد مالی و حسابداری و انطباق آنها با اصول حسابداری و موارد قانونی را بررسی کند. حسابرسان، کار حسابداران را بررسی و نتیجه کار خود را به هیأت مدیره، سهامداران، بانک‌ها و سایر سازمان‌های نظارتی و قانونی گزارش می‌کنند.

برای انجام کار حسابرسی شما باید در زمینه محاسبات و تحلیل اطلاعات مهارت قابل قبولی داشته باشید. در سال‌های اخیر به دلیل کامپیوتری شدن سیستم‌های مالی و حسابداری، یک حسابرس کارآمد باید علاوه بر اصول و فنون حسابداری و حسابرسی به نرم افزارهای مالی و حسابداری نیز تسلط داشته باشد.

همچنین باید دارای مهارت‌های ارتباطی، کلامی و نوشتاری خوبی باشید. شما به عنوان حسابرس باید بسیار دقیق بوده و توجه زیادی به جزئیات داشته باشید. دانش پذیران پس از پایان دوره، موفق به اخذ مدرک معتبر دو زبانه (فارسی – انگلیسی) مجتمع فنی تهران خواهند شد.

توضیحات مختصر دوره آموزش حسابرسی

تمامی شرکت ها پس از انجام فعالیت های حسابداری نیاز به حسابرسی و بررسی دفاتر و حساب ها را دارند. در این دوره توانایی لازم جهت این بررسی ها و تجزیه و تحلیل به شما آمورش داده می شود.

مدت دوره: 60 ساعت

پیشنیاز: آشنایی کامل با چرخه حسابداری

مخاطبان: حسابداران و افراد علاقه مند

فراگیران در این دوره مراحل انجام حسابرسی داخلی و عملیاتی را خواهند آموخت.

مدت دوره: 16 ساعت

پیشنیاز: آشنایی با امور مالی

مخاطبان: کلیه افراد علاقمند به مباحث مالی و حسابداری

برنامه کلاس های آموزش حسابرسی

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
حسابرسی کاربردی 60 با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان با هماهنگی دپارتمان تومان1,470,000