طلاسازی یکی از رشته‌های هنری پرطرفدار و جذاب است. اگر دنبال یک تخصص حرفه‌ای و هنری پر درآمد در آینده می‌گردید، حتما آن را انتخاب خواهید کرد. با یادگیری تکنیک های ساخت طلا و جواهر، ایده های خودتان را به واقعیت تبدیل کنید. و جواهرات سفارشی و چشم نوازی را تولید کنید که توجه هر بیننده را به خود معطوف کند.

وقتی تصمیم گرفتید که به دنیای جذاب و پردرآمد ساخت طلا و جواهر قدم بگذارید، می‌توانید از دوره های جامع آموزش طلاسازی و جواهرسازی مجتمع فنی تهران (نمایندگی رشت) استفاده کنید. پس از فراگیری ساخت طلا و جواهر به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید. در طی دوره آموزش تکنیک های ساخت و تولید طلا و جواهر، با خواص طلا و جواهرات آشنا می‌شوید، به کارگاه ابزار شناسی می‌رسید بعد از آن با انواع تکنیک‌ها و روش‌های ساخت آشنا می‌شوید برای پیدا کردن ابزار و وسایل‌های جواهرات سازی، اصلا نگران نباشید. چرا که برخلاف بقیه رشته‌های هنری، علاوه بر اینکه ابزارهای این رشته راحت پیدا می‌شود، فضای کم و حجم کوچکی نیز دارند. طوری که حتی می‌توانید یک گوشه از اتاق خواب‌تان را تبدیل به کارگاه تولید طلا و جواهر کنید.

توضیحات مختصر دوره آموزش تکنیکهای ساخت و تولید طلا و جواهر

تکنیکهای ساخت و تولید طلا و جواهر

دانشپذیران با شرکت در دوره آموزشی ساخت و تولید طلا و جواهر، مهارت های لازم جهت ساخت انواع انگشتر، دستبند، گردنبند و گوشواره را بصورت کاملا کاربردی و عملی آموزش می بینند. و پس از پایان دوره می توانند جذب بازار کار شوند. دانشپذیران در طول این دوره آموزشی موارد ذیل را فرا خواهند گرفت. جوشکاری، نورد کاری، سوهان کاری، اره کاری، روش ساخت انگشترهای دامله، روش ساخت زنجیرهای سنتی، ساخت گوی با روش سنتی، روش های ساخت زنجیرهای مختلف، آموزش دیواره کشی و لامه بندی، ملیله کاری و لولا بندی.

مدت دوره: 100 ساعت 

پیشنیاز:  ندارد

مخاطبان: علاقه مندان به فراگیری آموزش ساخت طلا و جواهر

مدل سازی طلا و جواهر با نرم افزار ماتریکس

طراحی طلا و جواهرات، هنری مهم در جهان است که هر روز طرفداران بیشتری  پیدا می کند. این هنر قبلا بصورت دستی و سنتی انجام می شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های پیشرفته تحولی عظیم در دانش بشری و به خصوص طراحی رخ داده است، تا جایی که دیگر کمتر استادکاری را می توان یافت که به شیوه قدیمی و دستی طراحی جواهرات زینتی را انجام دهد.
بسیاری از طراحان و جواهرسازان حرفه ای توانسته اند خود را با تکنیک های مدرن هماهنگ کرده و از طراحی تا اجرای جواهرات را با محاسبات دقیق توسط نرم افزارهای طراحی انجام دهند .

نرم‌افزار ماتریکس

نرم افزار ماتریکس به طور خاص برای ساخت مدل‌های بسیار واقع‌گرایانه از جواهرات ساخته شده است. و به یکی از ابزارهای موردعلاقه‌ی طراحان جواهرات تبدیل شده. نرم افزار ماتریکس به خاطر نقاط قوت متعدد خود مشهور گردیده است. این نرم‌افزار مجهز به آرشیوی از سنگ‌های قیمتی و انواع جواهرات و شکل‌ها است که می‌توان موارد جدید را نیز به آنها اضافه کرد.

نرم‌افزار ماتریکس برای ساخت جواهرات سفارشی مناسب است زیرا می‌توانید طراحی را از صفر آغاز کنید. جواهر نهایی کاملاً منحصربه‌فرد خواهد بود. نرم افزار ماتریکس بسیار حرفه ای طراحی شده و نسبت به سایر نرم افزارهای طراحی جواهر، سرعت عمل بیشتری دارد. بدیهی است که صرفه جویی در زمان می تواند منجر به کاهش هزینه های طراحی و بهای تمام شده زیورآلات شود. نرم افزار ماتریکس پیشرو در زمینه طراحی جواهرات با کاربردی فوق العاده است. با توجه به استفاده روز افزون از نرم افزار ماتریکس، مجتمع فنی تهران (نمایندگی گیلان) تصمیم به آموزش این نرم افزار با شکوه کرده است.

مدت دوره: 120 ساعت 

پیشنیاز:  ندارد

مخاطبان: علاقه مندان به فراگیری آموزش طراحی طلا و جواهر

برنامه کلاس های آموزش تکنیکهای ساخت و تولید طلا و جواهر

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
تکنیکهای ساخت و تولید طلا و جواهر 100 شنبه و دوشنبه16:00 تا 20:00 با هماهنگی دپارتمان تومان1,000,000
تکنیکهای ساخت و تولید طلا و جواهر 100 شنبه و دوشنبه16:00 تا 20:00 با هماهنگی دپارتمان تومان3,600,000
مدل سازی طلا و جواهر با نرم افزار ماتریکس 120شنبه و دوشنبه 09:00 تا 11:00 با هماهنگی دپارتمان تومان3,400,000