آموزش موفقیت در بورس کلاس دوره آموزش بورس مجتمع فنی تهران نمایندگی رشت

دوره های آموزش بورس

آموزش بورس را می توان اولین قدم ورود به بورس و بازار سرمایه دانست که می تواند تضمینی برای موفقیت در سرمایه گذاری شما باشد. آموزش بورس به زبان ساده شامل یادگیری مفاهیم بورس، آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس، آشنایی با تحلیل تکنیکال، درک مفاهیم تحلیل بنیادی و کسب دانش کافی در این حوزه است.

سرمایهگذاری در هر بازاری بدون داشتن دانش کار اشتباهی است. بازار بورس هم شرایط خاص خود را دارد و بدون داشتن دانش بورس نمی توان انتظار دریافت سود در بلند مدت را داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان دپارتمان تماس بگیرید.

بازار بورس اوراق بهادار، یکی از جذابترین بازارها برای سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود. بازدهی بالای این بازار سرمایه و تنوع ابزارهای آن باعث شده است تا اغلب سرمایه‌گذاران با درجه‌های ریسک‌پذیری متفاوت، اقدام به سرمایه‌گذاری در این بازار پر رونق کنند.

از طرفی بسیاری از افراد جهت ورود به بازار پرتلاطم بورس، اطلاعی از روند سرمایه گذاری و اینکه از کجا بایستی شروع کنند، را نداشته و این پرسش که چگونه با یک سرمایه‌گذاری صحیح می توان در این بازار به سودی متعارف و مناسب رسید، همواره  ذهن آنها را درگیر نموده است.

سرآغاز یک سرمایه گذاری منطقی در هر کسب و کاری، همانا آموزش مناسب و حرفه ای خواهد بود، بالاخص در بازاری بنام بورس که معمولا اکثر افراد به عنوان رقیب، با دانشی مکفی اقدام به سرمایه گذاری می کنند، بنابراین، آموزش صحیح در مورد جزییات آن از اولویت‌های مهم این دوره محسوب می‌شود.

مدت دوره:21 ساعت

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان:کلیه علاقمندان

تحلیل تکنیکال در مسایل مهم اقتصادی و بازار سهام، کاربرد فراوانی دارد و به شما دیدگاه عمیقی در مورد اینکه آینده بازار چگونه خواهد بود، می‌دهد. یک تحلیلگر تکنیکال، نمودارها را در بازه های مختلف زمانی مورد ارزیابی قرار داده و بر اساس نتایج تحلیل، اقدام به اخذ تصمیمات بهینه خواهد نمود.

تحلیل تکنیکال، از الگوهای نموداری برای تحلیل حرکت های بازار و درک الگوها استفاده می کند. و تحلیلی است که براساس بررسی حرکات قیمت در گذشته، حجم معاملات، شکل‌گیری الگوها و سایر شاخص‌ها به بررسی و پیش‌بینی آینده می‌پردازد.

پیش بینی و تحلیل رفتار معامله گران بازارهای مالی، اصلی ترین هدف تحلیل تکنیکال محسوب می شود. و با تمرکز بر رفتارشناسی بازار و مفاهیم تکنیکال، در صدد استفاده بهینه از دانش تکنیکال می باشد.

این را در نظر داشته باشید که، عدم رعایت قوانین مدیریت سرمایه گذاری در بورس، در نهایت محکوم به شکست خواهد بود .

مدت دوره:21 ساعت

پیشنیاز: مبانی مدیریت سرمایه گذاری در بورس

مخاطبان: کلیه علاقمندان

برنامه کلاس های آموزش بورس

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
تکنیکال کاربردی بورس 24 پنج شنبه 9:00 تا 14:30 99/06/20 تومان1,200,000
مبانی مدیریت سرمایه گذاری در بورس 21 پنج شنبه 17:30 تا 20:30 99/06/20 تومان950,000