دوره های آموزش ساخت تیزر

مجتمع فنی تهران نمایندگی گیلان برگزار کننده دوره تخصصی و کاربردی و ویژه اشتغال در خصوص ساخت تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافی می باشد. برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی و موشن گرافی از نرم افزار افترافکت Adobe After Effects  استفاده می شود.

نرم افزار افترافکت Adobe After Effects  نرم افزاری پیشرو و حرفه ای در زمینه ی ایجاد گرافیک های متحرک چند بعدی و پیچیده و افکت های سینمایی تصویری می باشد. در این برنامه همچنین قابلیت وارد کردن اشیاء سه بعدی و استفاده از آنها در صحنه های سه بعدی وجود دارد. نرم افزار Adobe After Effects  نرم افزاری پیشرو برای ایجاد حرکت های گرافیکی پیچیده و جلوه های بصری سینمایی است. با این نرم افزار می توانید بر روی فیلم ها و فایل های ویدیویی خود با فرمت های مختلف، افکت های جذاب ایجاد کنید و بر زیبایی آنها بیافزایید و در نهایت ایده خود را به واقعیت تبدیل کنید.

توضیحات مختصر دوره آموزش ساخت تیزر

دوره آموزش افتر افکت:

افترافکتز (After Effects) یکی از غول های نرم افزار در بخش جلوه های ویژه، کامپوزیت و موشن گرافیک است. در حال حاضر افترافکتز جز اولین گزینه های فیلم سازان است این دیتاها به شکل های مختلف از جمله فیلم، عکس، نوشته و حتی خروجی های نرم افزارهای دیگر مانند فتوشاپ، وارد می شوند. فایل های سایر نرم افزارها می توانند به صورت دو بعدی یا سه بعدی در افترافکتز استفاده شوند.

افترافکتز (After Effects) دارای پلاگین های قدرتمندی است و هر یک از این پلاگین ها مجموعه ای از پارامترها را در خود جای می دهد که امکان متحرک سازی شان وجود دارد. از پرکاربردترین پلاگین های افترافکتز (After Effects) می توان به پلاگین فورم Form، المنت تری دی Element 3D برای ساخت صحنه های فضایی، TOIXTOR برای اسلوموشن، After Codecs برای کاهش حجم فیلم اشاره کرد.

افترافکتز (After Effects) برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تدوین فیلم کاربرد زیادی دارد.

مدت دوره: 78 ساعت

پیشنیاز: آشنایی با نرم افزارهای گرافیک و طراحی

مخاطبان: تمام علاقه مندان به هنر و عکاسی، کارگردانان، تدوین گران، سازندگان تیزرهای تبلیغاتی، انیمیشن سازها و سازندگان کلیپ های عروسی

برنامه کلاس های آموزش افتر افکت

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
Adobe After Effects ( نیمه خصوصی )40 دوشنبه و پنج شنبه 20:30 تا 22:30 با هماهنگی دپارتمان تومان2,350,000