آموزش آنلاین (Online Education) شیوه‌ای نوین از آموزش مجازی است که با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، وبلاگ، وب‌سایت و نرم‌افزارها در بستر شبکه‌های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد.

در آموزش آنلاین، مدرسین و کارآموزان از طریق اینترنت و به صورت همزمان با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند.

در این شیوه علاوه بر امکان ارائه محتوای دوره‌ای، فرصت تعاملات زنده و دریافت بازخورد در جلساتی مانند آزمون‌ها و آزمایش‌ها برای دانش‌آموزان این سبک از آموزش فراهم است. تعاملات بین مدرس و دانش‌آموزان نیز از طریق ابزار چت امکان‌پذیر است.

آموزش آنلاین در هر زمان و مکان می تواند انجام شود؛ درصورتی‌که دسترسی به یک رایانه و اینترنت با سرعت مناسب فراهم باشد.

ما در راستای مسولیت اجتماعی خودمان برای جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا، امکان تعیین سطح و آموزش آنلاین زبان را راه اندازی کرده ایم تا به شکل کاملا ایمن و با حفظ کیفیت نیازهای آموزشی شما مخاطبان را مرتفع نماییم. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر یا موبایل و دسترسی به اینترنت است.

پس با خیال راحت آموزش را شروع کنید.

توضیحات مختصر دوره آموزش آنلاین مدیریت و علوم مالی

بازار بورس اوراق بهادار، یکی از جذابترین بازارها برای سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود. بازدهی بالای این بازار سرمایه و تنوع ابزارهای آن باعث شده است تا اغلب سرمایه‌گذاران با درجه‌های ریسک‌پذیری متفاوت، اقدام به سرمایه‌گذاری در این بازار پر رونق کنند.

از طرفی بسیاری از افراد جهت ورود به بازار پرتلاطم بورس، اطلاعی از روند سرمایه گذاری و اینکه از کجا بایستی شروع کنند، را نداشته و این پرسش که چگونه با یک سرمایه‌گذاری صحیح می توان در این بازار به سودی متعارف و مناسب رسید، همواره  ذهن آنها را درگیر نموده است.

سرآغاز یک سرمایه گذاری منطقی در هر کسب و کاری، همانا آموزش مناسب و حرفه ای خواهد بود، بالاخص در بازاری بنام بورس که معمولا اکثر افراد به عنوان رقیب، با دانشی مکفی اقدام به سرمایه گذاری می کنند، بنابراین، آموزش صحیح در مورد جزییات آن از اولویت‌های مهم این دوره محسوب می‌شود.

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان:کلیه علاقمندان

بیت کوین و سرمایه گذاری ارز در بازارهای مجازی

در این دوره مباحث کلی در حوزه ارزهای دیجیتال از جمله تعریف ارزهای دیجیتال، تعریف بیت کوین، معرفی ارزهای محبوب دیجیتالی در ایران، بررسی ارزهای دیجیتال به لحاظ حقوقی و شرعی، بلاکچین و مفاهیم مرتبط با آن، ایردراپ، فورک و انواع آن، فاست های ارزهای دیجیتالی و در نهایت آینده ارزهای دیجیتال و رمز ارز پیشنهادی دولت ایران پرداخته خواهد شد.

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان: علاقمندان به مباحث حوزه ارزهای دیجیتال و مجازی

 • امروزه ارسال مناسب اطلاعات به سازمان امور مالیاتی، یکی از دغدغه‌های اصلی اشخاص حقیقی و حقوقی شده است. کوچک‌ترین غفلتی در نحوه ارسال اظهارنامه مالیاتی، می‌تواند تبعات ناگواری برای شرکت‌ها به همراه داشته باشد. از این رو مجتمع فنی تهران شعبه رشت با هدف کمک به شرکت‌ها اقدام به برگزاری کارگاه برای آموزش نحوه تهیه، تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی برای اشخاص حقوقی توسط مجرب‌ترین اساتید مالیاتی نموده است. مخاطبان این کارگاه می‌توانند تمامی افراد فعال در حوزه‌های مالی اعم از حسابداران، حسابرسان، مدیران مالی و حتی افراد فعال در حوزه‌های غیرمالی باشند.
  سرفصل آموزشی: 
 • اشخاص مشمول و غیرمشمول
 • مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی
 • تکالیف و وظایف اشخاص حقوقی
 • اظهارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی
 • درآمد مشمول مالیات اشخاص حقوقی و روشهای تشخیص این درآمد
 • نحوه محاسبه درآمد مشمول مالیات
 • آیین نامه و دستورالعمل های تسلیم و تکمیل اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی

دوره های خصوصی MBA  (حضوری – مجازی)

دوره‌های مدیریت ارشد کسب و کار به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شوند تا دانشجویان را با جنبه‌های مختلف کسب وکار،همچون حسابداری، بازاریابی،مدیریت برندینگ و برنامه ریزی استراتژیک آشنا سازند. اگر به کارآفرینی فکر می‌کنید و قصد دارید کسب و کار خودتان را راه‌اندازی کنید، بی‌تردید مجموعه دروس ‌ دوره MBA یکی از ضرورت‌های آموزشی شما محسوب می‌شود. و همچنین اگر در سمت‌های مدیریتی یا سرپرستی اشتغال دارید یا چنین موقعیت‌هایی را در مسیر شغلی خود پیش‌بینی کرده‌اید، دوره MBA می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

سرفصل: 

• مدیریت عمومی، مدیریت منابع انسانی و توسعه سازمانی
• مدیریت مالی و حسابداری
• مدیریت تکنولوژی و نوآوری
• مدیریت بازاریابی ، کارآفرینی و توسعه محصول
• مدیریت تولید و عملیات
• مبانی تصمیم گیری و روش های کمی در مدیریت
• مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک

کارگاه سخنرانی حرفه ای

مهارت سخنرانی و صحبت کردن در جمع، برای برخی یک آرزو و یک دغدغه و نیاز جدی است. حتما شما هم با افراد خوش بیانی روبرو شده اید که آنقدر زیبا و جذاب صحبت کرده و خواسته خود را بیان کرده اند که واقعا کاری بجز تسلیم نداشته اید؟ با میل و رغبت به حرفهایشان گوش داده و به خواسته آنان جواب مثبت داده اید.

اصولا افرادی که از هوش کلامی بالا برخوردارند ، از کلام به زیبایی برای رسیدن به مقصود خود استفاده می کنند.

هوش کلامی بالا باعث افزایش هوش اجتماعی شده و سبب می شود این افراد با دیگران براحتی و بطور موثر تر ارتباط برقرار کرده و اطرافیانشان هم از بودن در کنار آنان لذت ببرند.

مسلما اگر بتوانیم منظور و مقصودمان را با بیانی ساده و قوی، بسته به موقعیت و مخاطب با جملاتی متفاوت و درست بیان کنیم، سطح بالاتر و بهتری از تعاملات و ارتباطات خانوادگی و اجتماعی را تجربه خواهیم کرد و با استفاده از این ابزار قدرتمند راحت تر به جایگاه متناسبی که خواهان آن هستیم دست خواهیم یافت.

وقتی صحبت از مهارت سخنرانی به میان می‌آید بدون شک یکی از اصلی‌ترین مهارت‌ها، مهارت ایجاد جذابیت در سخنرانی است.  مهارتهایی از قبیل،فن بیان و مهارت مدیریت استرس، فن بیان و کنترل حجم صدا،رابطه زبان بدن و فن بیان و نهایتا اهمیت ارتباط چشمی در سخنرانی.

گروهی از ما به عنوان یک علاقه‌ی شخصی، دوست داریم در جمع دوستان، در جلسات کاری، در سمینارها و کلاس‌ها، خوب حرف بزنیم و سخنرانی کنیم. فرار کردن از صحبت کردن در جمع در محیط کاری و فضاهای اجتماعی امروزه، باعث از دست رفتن فرصتهایی مهم در زندگی و کسب و کار خواهد شد.

سرفصل: ساختار بندی مطالب و متن با موضوع سخنرانی-ویژگیها و توانمندی های یک سخنران-چگونه اضطراب را کاهش دهیم؟-روشهای بکار بردن صدای موثر و قوی-مدیریت بر مخاطبان-سخنرانی با استفاده از وسایل کمکی و شنیداری -تمرین افزایش تمرکز به هنگام سخنرانی

مخاطبین: معلمان و اساتید-دانشجویان دوره های تکمیلی-مدیران و کارشناسان حوزه های بازاریابی و تبلیغات-کارشناسان روابط عمومی-علاقمندان به این حوزه

تیپهای شخصیتی و مهارت های ارتباطی

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا نمی توانیم با همه کسانی که در تعامل هستیم، ارتباطی پویا، موثر و پایدار برقرار کنیم؟

مدل رفتاری DISC  در این راستا،  یکی از مهمترین ابزارها در تقویت مهارت ارتباطی می باشد، که  استاندارد یا زبان مشترکی است برای شناخت و بازگشایی رموز رفتاری افراد و پیش بینی رفتارهایی که به طور معمول از آنها مشاهده می شود. به کمک این مدل می توان آموخت که در موقعیت های متفاوت و با افراد متفاوت، موثر و موفقیت آمیز تعامل نماییم.

از این ابزار برای توسعه سازمانی، افزایش بهره وری کارکنان، آموزش مربی گری، طراحی و ایجاد تیم های کاری موفق، بهبود کیفیت محیط کار، کاهش استرس در محیط کار، ارتباطات اثربخش سازمانی، مدیریت تعارضات در محیط کار و بسیاری از مقاصد فردی و سازمانی دیگر استفاده می نمایند.

ابزار DISC  جهت درک بهتر خود و دیگران و بر مبنای خود ارزیابی طراحی شده است. این مدل برای بهبود رفتار فردی مفید است و کمک می کند تا به کشف نقاط ضعف و قوت در کمترین زمان پی برده و در راستای بهبود آن در جهت افزایش مهارت ارتباطی، برنامه ریزی کنید.

سرفصل: مهارتها و تکنیکهای انسانی و اثربخش،ارتباطات سازمانی و ارتباطات کلامی-تیپهای شخصیتی- انواع آن و کارکرد هر کدام -اصول و استراتژیهای آغاز یک مذاکره موفق -اصول و قوانین مشتری مداری-انواع شیوه ها و مهارتهای مدیریت در برنامه ریزی مذاکرات-زبان بدن و رفتارهای غیر کلامی -تکنیکهای تاثیرگذار در مصاحبه های شغلی

مخاطبین: مدیران عامل-مدیران اداری-مدیران و پرسنل حوزه فروش و بازاریابی-متقاضیان استخدام-علاقمندان به شناخت تیپهای شخصیتی و الگوهای رفتاری جهت بکارگیری در زندگ شخصی و کاری-ویزیتورها

هدف از گذراندن دوره مدیریت عمومی، آشنایی با نظریه‌های عمومی مدیریت و سازمان و اصول آن می باشد. بخش‌های عمده‌ی آن عبارت‌اند از فرایند مدیریت، سازماندهی، کنترل و نظارت در سازمان، هدایت و انگیزش، ارتباطات سازمانی، تصمیم‌گیری و مروری بر تحولات نظریه‌های سازمان و مدیریت و همچنین سازمان‌های یادگیرنده.

موارد ذیل نیز در آموزش دوره مورد نظر نیز گنجانده شده اند:

 • برنامه ریزی و تصمیم گیری سازمانی
 • اهداف و انواع برنامه ریزی
 • اصول، ساختار و سطوح مدیریت و سازمان
 • چرخه حیات سازمان
 • سیر تحولات نظریه های سازمان و مدیریت
 • وظائف، نقش ها و مهارت های مدیران
 • اصول مذاکره و زبان بدن
 • اصول فن بیان و ارتباطات بهینه
 • رفتار سازمانی و الگوهای رفتاری
 • استفاده از مدل در تصمیم گیری
 • روش تجزیه و تحلیل نقطه سر به سر
 • مدیریت زنجیره تامین
 • سیستمهای اطلاعات مدیریت
 • سبک های رهبری
 • انگیزش و الگوهای اقتضایی
 • مدیریت استراتژیک
 • مدل امتیازات متوازن (BSC)
 • مدیریت منابع انسانی، برنامه ریزی و اهداف آن
 • مدیریت بازاریابی مقدماتی، برندینگ و تبلیغات
 • مدیریت مالی مقدماتی
 • مدیریت پروژه

مخاطبین: کلیه علاقمندان به مباحث دوره های مدیریتی و متقاضیان استخدام در سازمانهای دولتی و خصوصی

برنامه کلاس های آموزش آنلاین مدیریت و علوم مالی

نام دوره مدت(ساعت) ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
حسابداری مالی و خدماتی 35 چهارشنبه و پنجشنبه 17:00 تا 20:00 با هماهنگی دپارتمان تومان1,500,000
نحوه تهیه اظهار نامه مالیاتی و آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی 10 شنبه و دوشنبه 15:00 تا 17:00 با هماهنگی دپارتمان تومان467,000
مدیریت عالی کسب و کار MBA (نیمه خصوصی) 200 چهارشنبه و پنجشنبه 15:00 تا 17:00 با هماهنگی دپارتمان تومان16,500,000 تومان13,200,000
بیت کوین و سرمایه گذاری ارز در بازارهای مجازی 32 پنجشنبه 14:00 تا 16:00 با هماهنگی دپارتمان تومان950,000
کارگاه مبانی مدیریت سرمایه گذاری در بورس 21 سه شنبه و پنج شنبه17:00 تا 20:00 با هماهنگی دپارتمان تومان950,000
مدیریت عمومی و مهارتهای مدیریت 20 یکشنبه و سه شنبه و پنجشنبه 15:00 تا 17:00 با هماهنگی دپارتمان تومان773,000
تبپهای شخصیتی و مهارتهای ارتباطی 16 چهارشنبه و پنجشنبه 14:00 تا 16:00 با هماهنگی دپارتمان تومان786,500