آموزش آنلاین (Online Education) شیوه‌ای نوین از آموزش مجازی است که با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، وبلاگ، وب‌سایت و نرم‌افزارها در بستر شبکه‌های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد.

در آموزش آنلاین، مدرسین و کارآموزان از طریق اینترنت و به صورت همزمان با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند.

در این شیوه علاوه بر امکان ارائه محتوای دوره‌ای، فرصت تعاملات زنده و دریافت بازخورد در جلساتی مانند آزمون‌ها و آزمایش‌ها برای دانش‌آموزان این سبک از آموزش فراهم است. تعاملات بین مدرس و دانش‌آموزان نیز از طریق ابزار چت امکان‌پذیر است.

آموزش آنلاین در هر زمان و مکان می تواند انجام شود؛ درصورتی‌که دسترسی به یک رایانه و اینترنت با سرعت مناسب فراهم باشد.

ما در راستای مسولیت اجتماعی خودمان برای جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا، امکان آموزش آنلاین را راه اندازی کرده ایم تا به شکل کاملا ایمن و با حفظ کیفیت نیازهای آموزشی شما مخاطبان را مرتفع نماییم. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر یا موبایل و دسترسی به اینترنت است.

پس با خیال راحت آموزش را شروع کنید.

دروس آنلاین عمران و معماری

دوره آموزش اتوکد دوبعدی:

اتوکد نام نرم‌افزاری است که برای ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی به کار می‌رود. کاربران AutoCAD امکان استفاده از محیط‌های دو و سه‌بعدی رادارند. می‌توان AutoCAD را جایگزینی عالی برای میز و وسایل نقشه‌کشی مهندسان دانست که امکان استفاده از ابزارها و قابلیت‌های سه‌بعدی با امکان پیماش Object ها در نمای سه‌بعدی و همچنین رندرینگ پیشرفته را دارد.

نرم‌افزار AutoCAD به‌ اندازه‌ای قدرتمند است که حتی برای کوچک‌ترین موارد نیز کنترل‌ها و تنظیمات فراوانی را ایجاد کرده و به کاربران امکان می‌دهد تا به‌راحتی بتوانند Object های دو و سه‌بعدی را خلق کرده و به ترسیم نقشه‌های موردنیاز خود بپردازند.

مهارت های اکتسابی پس از اتمام دوره: ترسیم نقشه‌های مهندسی و صنعتی

مدت دوره: 60 ساعت

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان: کلیه رشته های فنی و مهندسی

دوره آموزش اتوکد سه بعدی:

در ورژن 2007 نرم‌افزار اتوکد، امکان استفاده از ابزارها و قابلیت‌های سه‌بعدی بسیار پیشرفت کرد و با امکان پیماش Object ها در نمای سه‌بعدی و همچنین رندرینگ پیشرفته شکل کامل‌تری به خود گرفت. درنهایت در ورژن 2010 نرم‌افزار اتوکد، این قابلیت‌ها با ویژگی‌هایی نظیر دستورالعمل‌های پارامتریک و امکان استفاده از قابلیت Mesh Modeling به اوج کارآیی و توانایی در طراحی و اجرای پروژه‌های دو و سه‌بعدی رسید.

نرم‌افزار AutoCAD به‌اندازه‌ای قدرتمند است که حتی برای کوچک‌ترین موارد نیز کنترل‌ها و تنظیمات فراوانی را ایجاد کرده و به کاربران امکان می‌دهد تا به‌راحتی بتوانند Object های دو و سه‌بعدی را خلق کرده و یا به ترسیم نقشه‌های موردنیاز خود بپردازند.

مهارت های اکتسابی پس از اتمام دوره: ترسیم نقشه‌های دقیق و حرفه‌ای

مدت دوره: 42 ساعت

پیشنیاز: آشنایی با اتوکد دو بعدی

مخاطبان: کلیه رشته های فنی و مهندسی

دوره آموزش etabs  & safe:

نرم‌افزار ETABS یک نرم‌افزار تحلیل و طراحی سازه‌های ساختمانی می‌باشد. تمام المان‌های یک ساختمان برای برنامه شناخته‌ شده هستند. این برنامه برای سیستم‌های ساختمانی تهیه‌ شده است. با این نرم‌افزار، مهندسان سازه تحلیل‌های غیرخطی استاتیکی و دینامیکی را به‌صورت عملی مورد استفاده قرار داده و همچنین به ایجاد مدل‌های بزرگ‌تر و پیچیده‌تر می‌پردازند.
برنامه ETABS در طراحی قاب‌های فولادی و بتنی تمام ضوابط لرزه‌ای طراحی ساختمان‌ها را در نظر می‌گیرد .قابلیت‌های کلیدی نرم‌افزار ETABS عبارتند از :
قابلیت‌های تحلیلی:

 • شناخت المان‌های ساختمان و طبقات
 • انتقال بارهای ثقلی از کف‌ها به تیرها
 • تولید و توزیع بارهای جانبی بین تراز طبقات
 • مدل‌سازی المان‌های پوسته‌ای

قابلیت‌های طراحی:

 • طراحی قاب‌های فولادی
 • طراحی قاب‌های بتنی
 • طراحی دیوارهای برشی
 • طراحی تیرهای مرکب

مدت دوره: 120 ساعت

پیشنیاز: آشنایی با اتوکد دو بعدی

مخاطبان: کلیه رشته های فنی و مهندسی

دوره آموزش متره برآورد و صورت وضعیت نویسی:

تدبیر، نرم‌افزاری برای تهیه اسناد و مدیریت هر چه‌بهتر پروژه‌های عمرانی در چهارچوب ضوابط و بخشنامه‌های معاونت برنامه‌ریزی است. با استفاده از این نرم‌افزار، کاربران (کارفرمایان، مهندسین مشاور و پیمانکاران) قادر خواهند بود تمام امور مربوط به امور پیمان و مناقصات از بدو تهیه اسناد مناقصه، متره، برآورد، آنالیز قیمت، تخصیص منابع، تهیه و رسیدگی صورت‌وضعیت و تعدیل و همچنین در بخش کنترل پروژه در تهیه برنامه زمان‌بندی واقعی و اجرایی همسو با برآورد احجام کار را تهیه نمایند.

مهارت های اکتسابی پس از اتمام دوره: مدیریت هر چه ‌بهتر پروژه‌های عمرانی و کار با نرم افزار تدبیر

مدت دوره: 50 ساعت

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان: کلیه رشته های فنی و مهندسی

دوره آموزش 3DMax:

نرم افزار 3D Max یک برنامه گرافیک سه‌بعدی کامپیوتری برای ساخت انیمیشن‌های سه‌بعدی، مدل‌ها، بازی‌ها و تصاویر است. این نرم‌افزار دارای قابلیت‌های مدل‌سازی و یک ساختار پلاگین انعطاف‌پذیر است. این برنامه همواره توسط توسعه‌دهندگان استودیوهای تجسمی معماری مورداستفاده قرار می‌گیرد.

مدت دوره: 100 ساعت

پیشنیاز: آشنایی مقدماتی با اتوکد

مخاطبان: کلیه رشته های فنی و مهندسی

دوره آموزش Revit Architecture:

نرم‌افزار Revit Architecture، یک نرم‌افزار ترسیم و طراحی نقشه‌های معماری و ساختمانی است که سیستم ترسیم در آن به‌صورت مدل‌سازی هم‌زمان دو بعدی و سه بعدی به‌صورت هوشمند است. این برنامه به کاربران از جمله معماران، مهندسان ساختمانی، مهندسان فنی، برق‌کاری و لوله کشی، طراحان و پیمانکاران اجازه می‌دهد یک ساختمان و قسمت‌های مختلف آن را به‌ صورت سه‌بعدی طراحی کنند.

دلایل استفاده از این نرم‌افزار:

 • سادگی و سرعت یادگیری آن 
 • افزایش سرعت و دقت ترسیم و همچنین تغییر نقشه‌ها
 • ترسیم هم‌زمان 3 بعدی و 2 بعدی نقشه‌های ساختمان
 • تبدیل سریع نقشه‌های فاز 1 به نقشه‌های فاز 2
 • حذف خطاهای انطباق نماها و پلان‌ها و مقاطع
 • قابلیت ارتباطی با نرم‌افزار AutoCAD, 3Dmax

مدت دوره: 60 ساعت

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان: کلیه رشته های فنی و مهندسی

دوره آموزش V-Ray

V-Ray یک پلاگین معروف و کاربردی و حرفه‌ای برای تری دی مکس می‌باشد. در واقع V-Ray به‌عنوان یک موتور رندر به‌وسیله  آنالیز نور و سایه‌ها و متریال‌های مخصوص به خود ،رندرهای واقع‌گرایانه را از صحنه‌های شما می سازد.

مدت دوره: 30 ساعت

پیشنیاز: آشنایی با نرم افزار 3D MAX

مخاطبان: کلیه رشته های فنی و مهندسی

برنامه کلاس های آموزش آنلاین عمران و معماری

نام دوره مدت دوره ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
Revit Architecture 40 سه شنبه و پنجشنبه 14:00 تا 17:00 99/05/30 تومان1,580,000
3D max beginners to Advance60 سه شنبه و پنجشنبه 17:00 تا 20:00 99/05/30 تومان1,245,000