آموزش آنلاین (Online Education) شیوه‌ای نوین از آموزش مجازی است که با استفاده از جدیدترین ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، وبلاگ، وب‌سایت و نرم‌افزارها در بستر شبکه‌های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد.

در آموزش آنلاین، مدرسین و کارآموزان از طریق اینترنت و به صورت همزمان با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند.

در این شیوه علاوه بر امکان ارائه محتوای دوره‌ای، فرصت تعاملات زنده و دریافت بازخورد در جلساتی مانند آزمون‌ها و آزمایش‌ها برای دانش‌آموزان این سبک از آموزش فراهم است. تعاملات بین مدرس و دانش‌آموزان نیز از طریق ابزار چت امکان‌پذیر است.

آموزش آنلاین در هر زمان و مکان می تواند انجام شود؛ درصورتی‌که دسترسی به یک رایانه و اینترنت با سرعت مناسب فراهم باشد.

ما در راستای مسولیت اجتماعی خودمان برای جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس کرونا، امکان آموزش آنلاین را راه اندازی کرده ایم تا به شکل کاملا ایمن و با حفظ کیفیت نیازهای آموزشی شما مخاطبان را مرتفع نماییم. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک کامپیوتر یا موبایل و دسترسی به اینترنت است.

پس با خیال راحت آموزش را شروع کنید.

دروس آنلاین برق و الکترونیک

دوره آموزش آنلاین PLC Level 1

PLC مخفف Programmable logic Controller به معنی کنترل کننده منطقی قابل برنامه ریزی می باشد. برنامه PLC دستورات را از کامپیوتر به کنتاکتورها یا رله ها توسط مدار رابط یا اینترفیس انتقال می دهد و طبق برنامه ذکر شده دستگاه ها را راه اندازی و کنترل می نماید.

کاربرد PLC: از PLC می توان در انواع دستگاه ها و کارخانه ها استفاده کرد. PLC برای اتوماسیون خطوط تولید کار خانه ها، ایجاد فرآیند اتوماتیک و پیچیده در دستگاههای مختلف صنعتی کاربرد دارد. از PLC همچنین در طراحی BMS می توان استفاده نمود.

مدت دوره: 24 ساعت

پیشنیاز: ندارد

مخاطبان: دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته برق و الکترونیک

برنامه کلاس های آموزش آنلاین برق و الکترونیک

نام دوره مدت(ساعت) ایام برگزاری ساعت برگزاری تاریخ شروع Price
مقدماتی PLC S7300/400 24 یکشنبه و پنج شنبه 20:00 تا 22:00 با هماهنگی دپارتمان تومان1,000,000