کارگاه سخنرانی و فن بیان

همه ما خواهان این هستیم که با تسلط بر بیان و کلام خود بر دیگران تاثیر گذاشته و آنها را با عقاید و نظرات خود همراه کرده و به اهدافمان برسیم.

سوالات اصلی این هستند که:

اصول یک سخنرانی صحیح چیست؟

چگونه اضطراب را کاهش دهیم؟

روشهای بکار بردن صدای موثر و قوی چیست؟

مدیریت بر مخاطبان و زبان بدن چگونه انجام می شود؟

چه تمریناتی جهت افزایش تمرکز و توانایی سخنوری مناسب می باشند؟

مهارت سخنرانی و صحبت کردن در جمع، برای برخی یک آرزو و یک دغدغه و نیاز جدی است. حتما شما هم با افراد خوش بیانی روبرو شده اید که آنقدر زیبا و جذاب صحبت کرده و خواسته خود را بیان کرده اند که واقعا کاری بجز تسلیم نداشته اید.

 قدرت واژگان را باید جدی گرفت، اصولا افرادی که از هوش کلامی بالا برخوردارند ، از کلام به زیبایی برای رسیدن به مقصود خود استفاده می کنند. هوش کلامی بالا باعث افزایش هوش اجتماعی شده و سبب می شود این افراد با دیگران براحتی و بطور موثر تر ارتباط برقرار کرده و اطرافیانشان هم از بودن در کنار آنان لذت ببرند.

  داستان های زیادی از زندگی افراد موفق وجود دارد که بیانگر این است که چطور قدرت یک جمله یا یک کلمه توانسته مسیر زندگی آنان را تغییر دهد .

مسلما اگر بتوانیم منظور و مقصودمان را با بیانی ساده و قوی بسته به موقعیت و مخاطب با جملاتی متفاوت و درست بیان کنیم، سطح بالاتر و بهتری از تعاملات و ارتباطات خانوادگی و اجتماعی را تجربه خواهیم کرد و با استفاده از این ابزار قدرتمند راحت تر به جایگاه متناسبی که خواهان آن هستیم دست خواهیم یافت.

وقتی صحبت از مهارت سخنرانی به میان می‌آید بدون شک یکی از اصلی‌ترین مهارت‌ها، مهارت ایجاد جذابیت در سخنرانی است.  مهارتهایی از قبیل،فن بیان و مهارت مدیریت استرس، فن بیان و کنترل حجم صدا،رابطه زبان بدن و فن بیان و نهایتا اهمیت ارتباط چشمی در سخنرانی.

شروع ثبت نام دوره فن بیان و هنر سخنرانیکه  با همراهی اساتید برجسته و با اعطای گواهینامه پایان دوره دو زبانه فارسی-انگلیسی در محل مجتمع فنی تهران استان گیلان برگزار می شود.

این دوره  کاربردی بوده به همراه Case study و مشاوره رایگان بصورت VIP برگزار می شود.

از اهداف این دوره کسب اعتماد به نفس، تاثیر گذاری در کلام ، تمرین بداهه گویی ، آموزش تدوین متن سخنرانی ، تکنیک های زبان بدن در سخنرانی و ... می باشد

مجتمع فنی تهران همواره بر علمی و کاربردی بودن محتوای آموزشی تاکید داشته و دوره های آموزشی را با این اهداف برگزار می کند.

جهت کسب اطلاع بیشتر و پیش ثبت نام برای شرکت در مشاوره رایگان  علاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران استان گیلان و یا با شماره تماس 0133431 داخلی  117دپارتمان مدیریت و کسب و کار تماس حاصل فرمایند.