دوره plc در استان گیلان

 

نام دوره : PLC      مقدماتی  و پیشرفته  

مدت دوره : 48 ساعت

شروع ثبت نام دوره های برق صنعتی (PLC,Monitoring,Drive Ac)  برای علاقه مندان رشته برق و تاسیسات با همراهی مدرسین مجرب و با اعطاء مدرک دو زبانه در محل مجتمع فنی تهران استان گیلان-رشت برگزار می شود.

پی‌ال‌سی یا کنترل‌گر منطقی برنامه‌پذیر رایانه، کنترل‌گر تک منظوره‌ای است که به دلیل ویژگی‌های خاصش بیشتر برای کنترل فرایندهای مکانیکی یا صنعتی مانند خطوط تولید استفاده می‌شود Plc جایگزین مناسب مدار فرمان الکتریکی است. اما چون دارای ویژگی منطقی دارد، بهتر است. کنترل منطقی، کنترلی است که در آن صدور فرمانها نیازمند برآورده شدن تعدادی توابع و  خواست‌های منطقی باشد. برای پیاده‌سازی PLC در رایانه‌های معمولی از یک نرم‌افزار شبیه‌ساز مانند "S5W" استفاده می‌شود.S5W یک سیستم PLC زیمنس را شبیه‌سازی می‌نماید. استفاده از این نرم‌افزار ساده‌است؛ پس از پایان کدنویسی و فشردن کلید شروع شبیه‌سازی پنجره شبیه‌ساز PLC باز می‌شود. در اینجا ورودی‌ها، خروجی‌ها و فلگ‌ها مشاهده می‌شوند و می‌توان عملکرد برنامه نوشته شده را روی PLC آزمود.

داشتن مهارت در این نرم افزار به کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته برق، تاسیساتو علاقه مندان به این حوزه توصیه می گردد.

مجتمع فنی تهران همواره بر علمی و کاربردی بودن محتوای آموزشی تاکید داشته و دوره های آموزشی با این هدف برگزار می کند.

مفتخریم با مشاوره و ایجاد بسته های آموزشی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های  فنی و مهندسی و فعالان در این زمینه دیدی نو برای این افراد با رویکرد نیاز بازار امروز فراهم آوریم.  

جهت کسب مشاوره و اطلاع بیشتر در رابطه با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته تحصیلی خود و پیش ثبت نام برای شرکت در دوره های آموزشی  علاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران استان گیلان ، دپارتمان فنی و مهندسی و یا با شماره تماس 0133431  داخلی 117دپارتمان تماس حاصل فرمایند.