ثبت نام دوره مقدماتی شبکه Network Plus

 

فن آوری اطلاعات عرصه نوینی را به منظور پیشرفت افراد و جوامع در دنیای امروز به روی همگان گشوده است. در این عرصه پهناور ، تبحر و تخصص عامل تمایز و موفقیت افراد در عرصه تکنولوژی اطلاعات می باشد و ملاک این تخصص در دست داشتن مدارک بین المللیIT همراه با کسب تجارب عملی است. از دانش شبکه می توان به عنوان یکی از مهمترین این تخصص ها و به طبع آن از مدارک مربوط به شبکه به عنوان مهمترین و رایج ترین مدارک بین المللیIT نام برد. بدیهیست آشنایی با مفاهیم اولیه شبکه نخستین گام در ورود به این زمینه تخصصی بوده و دانش اولیه فرد در زمینهNetworking را پی ریزی می نماید. در این راستا شرکتCompTIA  به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های ارائه کننده مدارک بین المللیIT، مدرکNetwork+  یا مدرک تکنسین شبکه را معرفی نموده و در طی آن به بررسی مفاهیم اولیه شبکه، پروتکل ها از جملهTCP/IP، توپولوژیها، لایه ها و سایر موارد مهم در کار با شبکه پرداخته و افراد را جهت ورود به دوره های تخصصی تر شبکه از جمله دوره های مایکروسافت، سیسکو، لینوکس و امنیت شبکه آماده می سازد.

لذا دوره   Network+به عنوان پیش نیاز کلیه دوره های مربوط به شبکه و بهترین نقطه شروع این دوره ها می باشد. در این راستا مجتمع فنی تهران مفتخر است تا تجربیات خود را در سالهای برگزاری دوره Network+ با استفاده از مجهزترین امکانات آموزشی و با در اختیار داشتن مجرب ترین اساتید در اختیار علاقمندان قرار دهد. این دوره پیش نیازی ندارد.

نحوه ثبت نام:

 جهت کسب مشاوره و اطلاع بیشترعلاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران- استان گیلان، دپارتمان IT و یا با شماره تماس 3431-013 داخلی 113 و 114 تماس حاصل فرمایند.