چهارمین دوره مدیریت ارشد کسب و کار- MBA

شروع ثبت نام دوره مدیریت ارشد کسب و کار زیر نظر اساتید مجرب و برجسته در استان گیلان

در شرایط رقابت، تنها مدیران حرفه ای که خود را به دانش روز مدیریت مسلح کرده باشند، می توانند نتایج قابل قبول بدست آورند. سرعت بالای تغییرات غیرخطی و همچنین افزایش رقابت در کلیه صنایع در کنار پتانسیل های بالای بازار کسب و کار، از مختصات شرایط کنونی محیط ایران است.

بسیاری از مدیران به صورت تجربی با کسب و کار یا صنعت آشنایی پیدا می کنند، ولی با کسب دانش، هزینه و زمان رسیدن به سطحی از مهارت های مدیریتی در یک کسب و کار بهره ورتر خواهد شد. به گفته یکی از اندیشمندان در دنیای کنونی، توانایی تغییر باورها و نگرش ها به محیط، مهمترین توانایی انسان است.
در دوره MBA، مخاطبین در قالب یک دوره دوساله، دانش و مهارت لازم در حوزه های مدیریت و کسب و کار را در حوزه های مهارت های فنی، ادراکی و انسانی می آموزند. حضور مدیرانی که تجربه کار مدیریتی دارند، می تواند فرصت یادگیری جمعی برای کلیه مخاطبین دوره را فراهم سازد.تفاوت این دوره نسبت به دوره یکساله، جامعیت بیشتر برنامه های درسی دوره می باشد.

مخاطبین دوره :

مدیران کسب و کار که قصد گذراندن یک دوره جامع مدیریت را دارند.

صاحبان کسب و کار که به دنبال ارائه محصولات جدید، توسعه بازار و گسترش فعالیت می باشند.

مدیران و کارشناسان حوزه های فروش، بازاریابی، برند و علاقه مندان به این حوزه

 

شهریه دوره :

شهریه کل دوره مبلغ 10.235.000 تومان است.
با تقسیط یکساله برای پرداخت شهریه دوره.
در صورت علاقه مندی متقاضیان می توانند به صورت اقساطی در قالب چک شهریه را  پرداخت نمایند.
برای دریافت ریز دروس اینجا کلیک نمایید.

لینک دانلود

مجتمع فنی تهران همواره بر علمی و کاربردی بودن محتوای آموزشی تاکید داشته و دوره های آموزشی با این هدف برگزار می کند.

مفتخریم با مشاوره و ایجاد بسته های آموزشی مرتبط با کسب و کار و شرایط دانشپذیران عزیز با رویکرد نیاز بازار امروز فراهم آوریم.

تخفیفات درصدی ثبت نام برای خانواده های فرهنگی، ایثار و شهدا، نیروی انتظامی، اوقاف، هیات علی، بانک رفاه، بانک صادرات ، نظام مهندسی و شرکت های طرف قرارداد با مجتمع فنی تهران-استان گیلان.

جهت کسب اطلاع بیشتر و مشاوره  علاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران- استان گیلان رشت و یا با شماره تماس 01333778607 الی 9 داخلی 117دپارتمانمدیریت کسب و کارتماس حاصل فرمایند.