شرودع دوره ICDL کودک و نوجوان

 

دوره ICDL :

ICDLیا International Computer Driving Licenseبه معنای مهارت کار با کامپیوتر می باشد.دوره ICDLیک استاندارد بین المللی در مهارت های کاربردی کامپیوتر است. این برنامه یک گواهینامه با کیفیت بالا و معتبر در سطح بین المللی است که توسط متخصصان دانشگاهی و بین المللی از سراسر جهان طراحی، ارزیابی و تأیید شده است. به این مهارت ها در داخل اروپا ECDLو در خارج اروپا ICDLگفته می شود.مهارت های هفتگانه ICDLشامل موارد زیر است :(IT) آشنائی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات ، (Windows) آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایلها ،(Word) شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز،(Excel) شیوه کار با صفحه گسترده،(Access) شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده ها،(Power point) شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب،(Internet) اطلاعات و ارتباطات.

مخاطبین دوره :

کودکان و نوجوانان

تخفیفات:
تخفیفات درصدی ثبت نام برای خانواده های فرهنگی، ایثار و شهدا، نیروی انتظامی، شرکت های طرف قرارداد با مجتمع فنی تهران-نمایندگی گیلان.

نحوه ثبت نام:

جهت کسب مشاوره و اطلاع بیشترعلاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران- استان گیلان ، دپارتمان  کودک و نوجوانون یا با شماره تماس 01333778607 الی 9 داخلی 119  تماس حاصل فرمایند.