چگونه سخنران حرفه ای شویم و  فن بیان خوبی داشته باشیم؟

 

همه ما خواهان این هستیم که با تسلط بر بیان و کلام خود بر دیگران تاثیر گذاشته و آنها را با عقاید و نظرات خود همراه کرده و به اهدافمان برسیم. ارزش خوب حرف زدن و نقش آن در برقراری ارتباط موثر هم بر کسی پوشیده نیست. ولی لازمه این مهم این است که ابتدا بر خودمان تسلط داشته باشیم و کلام خود را مدیریت کنیم حرفها و کلمات را در اختیار عقل و فهم خود گرفته و اجازه ندهیم زبانمان بی اختیار عقل حرکتی کند و بر آن پیشی بگیرد.  قدرت واژگان را جدی بگیریم و لازمه مدیریت بر بیان این است که قبل از هر کلمه که قصد گفتن آن را داریم ابتدا فکر کنیم ببینیم چه می خواهیم بگوییم و چطور باید بگوییم. کلمه ای که بکار می بریم مرهمی است که باعث التبام زخم دلی می شود یا مثل خنجری است که دلی را می شکافد. کلاممان نوید صلح و آرامش است یا سرآغاز فتنه ای بزرگ. داستان های زیادی از زندگی افراد موفق وجود دارد که بیانگر این است که چطور قدرت یک جمله یا یک کلمه توانسته مسیر زندگی آنان را تغییر داده و سبب موفقیتشان شده. شما هم اگر کمی تامل کنید حتما کلام و بیانی را بخاطر می آورید که تحت تاثیرش قرار گرفته و تغییری مثبتی را برایتان به ارمغان آورده است.

شروع ثبت نام دوره فن بیان و هنر سخنرانی با همراهی اساتید برجسته و با اعطای گواهینامه پایان دوره دو زبانه فارسی-انگلیسی در محل مجتمع فنی تهران استان گیلان برگزار می شود.

مدت زمان این دوره 16 ساعت می باشد.

دوره به صورت VIP برگزار می شود.

از اهداف این دوره کسب اعتماد به نفس، تاثیر گذاری در کلام ، تمرین بداهه گویی ، آموزش تدوین متن سخنرانی ، تکنیک های زبان بدن در سخنرانی و ... می باشد

مجتمع فنی تهران همواره بر علمی و کاربردی بودن محتوای آموزشی تاکید داشته و دوره های آموزشی با این هدف برگزار می کند.

مفتخریم با مشاوره و ایجاد بسته های آموزشی مرتبط با کسب و کار و شرایط دانشپذیران عزیز با رویکرد نیاز بازار امروز فراهم آوریم.

تخفیفات درصدی ثبت نام برای خانواده های فرهنگی، ایثار و شهدا، نیروی انتظامی، اوقاف، هیات علی، بانک رفاه، بانک صادرات ، نظام مهندسی و شرکت های طرف قرارداد با مجتمع فنی تهران-نمایندگی گیلان.

جهت کسب اطلاع بیشتر و پیش ثبت نام برای شرکت در کارگاه رایگان  علاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران استان گیلان و یا با شماره تماس 01333778607 الی 9 داخلی 117دپارتمانمدیریت کسب و کارتماس حاصل فرمایند.