برگزاری دوره های سیسکو

CCNAR& S:

دورهCisco Certified Network Associateکه اولین مدرک ارائه شده توسط شرکت سیسکو می باشد در رابطه با مهارت فنی در نصب و تنظيمات و راه بري شبكه هایLAN وWANو نيز ارتباطات شبكه توسط سيستم شماره گيری تلفن برایشبكههایكوچك (100 نود و کمتر)از جملهEIGRP,Serial ,FrameRelay,IP RIP ,VLANs, RIP V2.0 ,Ethernet ,Access List می باشد.در واقعCCNA در ارتباط با نحوه نصب و راه اندازی تجهیزات سخت افزاری تحت شبکه از قبیل روتر و سوئیچ می باشد. این دوره اولين قدم در راه ورود به بازار حرفه اي شبكه است. مدركCCNA مهارت و توانائي اوليه و مقدماتي فرد را در كار شبكه تأييد مي كند.

 

CCNP PACK: 

دورهCISCO Certified Network professional  از سری مدارک سطح متخصص، در رابطه با مهارت فني پیشرفته در نصب و تنظيمات و راه بري شبكه هايLAN وWAN و نيز ارتباطات شبكه توسط سيستم شماره گيري تلفن براي شبكه هاي بزرگ بوده و نشانگر دانش و مهارت پيشرفته در زمينه شبکه های مبتنی بر سیسکو می باشد. با اخذ اين مدرک، يک متخصص شبکه دارای توانايی نصب، راه اندازی و عيب يابی شبکه های محلی و شبکه های وسيع  (Wanو Lan)جهت مجموعه های بزرگ با تعداد 100 تا بيش از 500 نود می باشد.مباحث اين مدرک بر روی مواردی همچون امنيت، شبکه های متمرکز، کيفيت سرويس يا virtual private networks VPN، quality of service(QoS)و تکنولوژيهای broadband  تاکيد دارد. CCNP ROUTH این مدرک دانش لازم جهت به کار گیری IP Addressing و مسیر یابی پیشرفته برای پیاده سازی روترهایISR سیسکو را در محیطهای امن و در اندازه های مختلف که به شبکه هایLAN یاWAN متصل هستند ارائه می نماید. همچنین دانش طراحی راهکارهای امن مسیریابی برای پشتیبانی شبکه های پراکنده یک مجموعه و کاربران از راه دو را نیز پوشش می دهد.CCNP SWITCH این مدرک نشان می دهد که دارنده آن دانش و مهارت لازم جهت طراحی، راه اندازی و عیب یابی راهکارهای پیچیده سوییچینگ در سطح گسترده با استفاده از معماریEnterprise  سیسکو را دارا می باشند. این دوره همچنین دانش سازگاری امن فناوریهای  VLAN،WLAN،Voice و ویدیو را با شبکه های سازمانی پوشش می دهد.CCNP TSHOOT این مدرک نشانگر دانش و مهارت لازم جهت برنامه ریزی و اجرای نگهداری شبکه های پیچیدهRout  شده و Switch شده بوده و استفاده از تجارب مبتنی بر فناوری و استفاده از دیدگاه مبتنی برITIL را جهت عیب یابی شبکه را آموزش می دهد.

CCNA SECURITY:

این دوره شرکت سیسکو در شاخه امنیت نمایانگر دانش و مهارت فردجهت امن سازی شبکه های مبتنی بر فناوری های سیسکو می باشد.با اخذ این مدرک، متخصص شبکه قابلیت لازم جهت طراحی زیر ساخت امن، تشخیص تهدیدات و آسیب پذیریها و رفع آنهارا کسب می نماید. در این دوره افراد با ایجاد امنیت بر روی تجهیزات شبکه آشنا شده و توانایی لازم برای تشخیص تهدیدات و مقابله با خطرات و حملاتی که شبکه را تهدید می کند، کسب می نمایند.

نحوه ثبت نام:

جهت کسب مشاوره و اطلاع بیشتر، علاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران- استان گیلان ، دپارتمانIT و یا با شماره تماس 0133431 داخلی 113 و 114 تماس حاصل فرمایند.