دوره Catia در رشت

دوره طراحی خودرو با نرم افزار   Catiaبرای علاقه مندان رشته مکانیک با همراهی مدرسین مجرب و با اعطاء مدرک دو زبانه در محل مجتمع فنی تهران استان گیلان برگزار می شود.

نرم افزارCatia  را می‌توان قوی ترین نرم‌افزار در زمینه CAD و CAM دانست و در زمینه CAE این نرم‌افزار با نرم‌افزار مکمل خود نرم‌افزار آباکوس کامل می‌گردد. از توانایی‌های جالب این نرم افزار مدل سازی قطعات ساده تا پیچیده از ماوس گرفته تا بدنه خودرو و هواپیما و همچنین شرکت‌های هواپیماسازی همچون بوئینگ و شرکت‌های خودروسازی همچون فورد و نیسان نیز از نرم‌افزار به طور گسترده‌ای استفاده می‌کنند.

داشتن مهارت در این نرم افزار به کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مکانیک و علاقه مندان به این حوزه توصیه می گردد.

مجتمع فنی تهران همواره بر علمی و کاربردی بودن محتوای آموزشی تاکید داشته و دوره های آموزشی با این هدف برگزار می کند.

مفتخریم بامشاوره و ایجاد بسته های آموزشی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های   فنی و مهندسی و فعالان در این زمینه دیدی نو برای این افراد با رویکرد نیاز بازار امروز فراهم آوریم.  

جهت کسب مشاوره و اطلاع بیشتر در رابطه با نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته تحصیلی خود و پیش ثبت نام برای شرکت در دوره های آموزشی  علاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران استان گیلان، دپارتمان فنی و مهندسی و یا با شماره تماس   3431- 013داخلی 117 دپارتمانتماس حاصل فرمایند.