دوره نرم افزار افترافکت در رشت

 

نرم افزار افتر افکت چیست؟

افتر افکت یکی از قدرتمندترین ابزارهای پویانمایی دوبعدی و جلوه‌های ویژهٔ سینمایی در جهان است که انقلاب وسیعی در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدید آورده. این نرم افزار هماهنگی بالایی با نرم افزارهای Adobe Photoshop, Adobe Premiere و Adobe Audition دارد.
از این برنامه به شدت در صنعت تصویر متحرک و فیلم های ویدیویی و تیزاژ فیلم ها و تبلیغات تلویزیونی استفاده می شود .و بسیاری از شاهکار های سینمایی و تبلیغات تلویزیونی اغلب محصول برنامه AE یا همان افتر افکت است! به عبارتی برنامه After Effects در زمینه تلفیق و ترکیب تصاویر متحرک همان قدرتی را در اختیاز شما قرار می دهد که ابزارهای نقاشی و ترسیمی در اختیار هنرمندان قرار داده اند! با این نرم افزار می توانید بر روی فیلم ها و فایل های ویدیویی خود با فرمت های مختلف ، افکت های جذاب ایجاد کنید و بر زیبایی آنها بیافزایید و در نهایت ایده خود را به واقعیت تبدیل کنید.

فیلم های پرهزینه هالیوودی, سری فیلم های Blade و فیلم ماتریکس و بالغ بر 350 فیلم دیگر هالیوودی همگی ازافتر افکت برای جلوه های ویژه، تیتراژ و میکس ویدیویی خود استفاده نموده اند
به دلیل نیاز آموزشی علاقمندان این حرفه بسیار درآمد زا و پرطرفدار و به روز که بازار کار بسیار خوبی را نیز با خود به همراه دارد.

کلیه دوره های آموزش نرم افزار به صورت VIP و با ظرفیت محدود برگزار می شود.

مجتمع فنی تهران همواره بر علمی و کاربردی بودن محتوای آموزشی تاکید داشته و دوره های آموزشی با این هدف برگزار می کند.

مفتخریم با مشاوره و ایجاد بسته های آموزشی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های هنر و گرافیت  و فعالان در این زمینه دیدی نو برای این افراد با رویکرد نیاز بازار امروز فراهم آوریم.  

جهت کسب مشاوره و اطلاع بیشتر در رابطه با دوره های سینمای دیجیتال  و پیش ثبت نام برای شرکت در دوره های آموزشی مرتبط به سینمای دیجیتال ، علاقه مندان می توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران استان گیلان ، دپارتمان سینمای دیجیتال  و یا با شماره تماس 0133431 الی 9 داخلی 117دپارتمان تماس حاصل فرمایند.