[aparat id=”TLxgU”]

دوره های آموزش زبان هوانوردی

توضیحات مختصر

توضیحات مختصر دوره آموزش زبان هوانوردی

آموزش زبان هوانوردی مقدماتی:

اهداف و فوايد دوره :

  • احتیاجات گفتاری دانشجویان را در مکالمات روزمره با انگلیسی زبانان و غیر انگلیسی زبانان در سطح مبتدی مرتفع می نماید.
  • دانشجویان قادر به درک متون ساده خواهند شد.
  • دانشجویان می توانند در موقعیتهای کاملاً آشنا به مکالمه بپردازند.
  • دانشجویان قادر به درک اطلاعیه های ساده و جملات گفتاری ساده خواهند شد.

این جلد از کتاب دوازده فایل دارد که هر فایل شامل 2 بخش است و یک موضوع را به خود اختصاص می دهد. آخر کتاب برای هر بخش از فایل ها مجموعه گرامر تحت عنوان Grammar Bank طراحی شده که به تدریس نکته ای گرامر و چند مثال و تمرین اختصاص دارد. فایل ضمیمه شامل student book, teacher book و work book این مجموعه می باشد.

مدت دوره: 42 ساعت          پیشنیاز: ندارد                مخاطبان: شاغلین بخش هوانوردی -و علاقه مندان به دوره های هوانوردی

آموزش زبان هوانوردی پیشرفته:

اهداف و فوايد دوره:

  • احتیاجات دانش پذیران هوانوردی به خصوص شاغلین در این بخش را تا حد زیادی مرتفع می نماید
  • دانش پذیران با کلیه اختصارات و علائم هوانوردی و همچنین اصطلاحات رایج فاز های مختلف پروازی در بخش هوانوردی آشنا خواهند شد.
  • دانش پذیران علاقمند می توانند تا سطح بالایی از مکالمات هوانوردی (برای مثال برخی مکالمات برج مراقبت پرواز با خلبانان) را را درک کنند و پاسخ های استاندارد در چهارچوب هوانوردی به زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

با توجه به اهداف اصلی مرکز آموزش هوانوردی پژوهان در رابطه با برگزاری دوره های هوانوردی در آینده ای نزدیک پشت سر گذاشتن دوره های زبان هوانوردی یکی از الزامات و پیش نیاز های دروس پایه خواهد بود که دانش پذیرانی که قصد شرکت در دوره های هوانوردی را دارند به این طریق آمادگی بسزایی برای این امر کسب خواهند نمود.

مدت دوره: 51 ساعت           پیشنیاز: زبان هوانوردی مقدماتی                 مخاطبان: شاغلین بخش هوانوردی و علاقه مندان به دوره های هوانوردی