دوره های آموزش زبان فرانسه کودک و نوجوان

آموزش زبان فرانسه در مجتمع فنی تهران بصورت آکادمیک در 6 سطح A1 ،A2 ،B1 ،B2 ،C1 ،C2 برگزار می شود که در طول این دوره ها زبان آموزان معمولا تمام بخش های آموزشی از جمله ساختاری – گرامری – واژگان و تلفظ و هر چیز دیگری که مدرس تشخیص بدهد برای بهبود بخشیدن به مهارت های زبانی فرد لازم است را آموزش می گیرند. تمامی این دوره ها شامل 36 ساعت آموزشی می باشد که به صورت دو روز در هفته برگزار می گردد.

توضیحات مختصر دوره آموزش زبان فرانسه کودک و نوجوان

آموزش زبان فرانسه کودک و نوجوان Cours A1:

در این سطح زبان آموز می تواند کلمات روزمره و جملات ابتدایی را که در رابطه با نیاز های عمومی و مشخصی می باشد را درک کرده و استفاده نماید. همچنین زبان آموز قادر خواهد بود تا خود را معرفی نماید و در ارتباطات روزانه خود با دیگران سوالاتی را مطرح نماید.

مدت دوره: 36 ساعت                پیشنیاز: ندارد                مخاطبان: کودک و نوجوان

آموزش زبان فرانسه کودک و نوجوان Cours A2:

زبان آموز می تواند بعد از اتمام این سطح کلماتی با استفاده زیاد در ارتباط با موضوعات مشخص (مانند اطلاعات درباره خود و خانواده، خرید، کار و محیط اطراف) را به خوبی درک نماید و در موقعیت های ساده و معمول منظور خود را بیان نماید.

مدت دوره: 36 ساعت                 پیشنیاز: A1                  مخاطبان: کودک و نوجوان

آموزش زبان فرانسه کودک و نوجوان Cours B1:

زبان آموز می تواند بعد از این دوره آموزشی در صورت به کارگیری زبان استاندارد و گفتگو در مورد مسائل آشنا، نکات اصلی را فهمیده و در اکثر موضوعاتی که در سفر به کشور فرانسه با آن برخورد می نماید، از پس مشکلات خود برآمده و همینطور توانایی آن را خواهد داشت تا با استفاده از جملات ساده و پیوسته در رابطه با موارد آشنا و مورد علاقه خود، صحبت نماید.

مدت دوره: 36 ساعت               پیشنیاز: A2                 مخاطبان: کودک و نوجوان